Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan oldjam meg, hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg, hogy ne higyje azt, hogy járok az osztálytársammal?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztàlytársam akivel folyton piszkáljuk a másikat, leüvöltjük a másik fejét, kigáncsoljuk egymást, lökdösődünk, szóval minden hülyeséget csinálunk. És ezt az osztálytársaink megelégelték majd mondták, hogy (nem szó szerint)

- Csak egy hónapot legyetek már egymás mellett, úgy, hogy nem szeditek le egymás fejét!


Nos ebből átment azzá, hogy egy hónapig úgy kell egymás mellett lenni, mintha járnánk. Ha mi győzünk, akkor egy hónapig az osztálytársaink írják meg nekünk a leckét, meg helyettem fog elmosogatni a húgom (egy osztályba járunk). Nos, oké úgy gondoltam miért ne, úgyis ők az okoskák legalább kész lesz a házim. Na, de jön a bökkenő. Van egy srác, aki nagyon, nagyon, NAGYON tetszik és mikor jövök haza busszal ő is azzal jön, meg még három "közös" haver. Kezdtem elég jóba lenni a sráccal, úgy gondoltam, hogy még esélyem is lenne, de mikor pénteken a fogadós srác adott nekem egy homlok puszit, kikerekedett a szeme majd onnantól kezdve egész végig kerülte a tekintetem, meg a barátnőmmel beszélgetett szinte egész úton és flörtölt vele... Ami furcsa mert eddig mindketten, azt állapították meg egymásról, hogy kinem állhatják egymást.


A témára visszakanyarodva leszálltunk a buszról, majd pont úgy helyezkedett el, hogy úgy tudjon kimenni a busz ajtaján, hogy megfogja a derekam majd kissé arébb tolt majd végig símított a derekamon.


Szombaton mondta az egyik "közös" haver, hogy rá írt a srác és rólam kérdezgetett, hogy most járok-e valakivel, meg ki volt az a srác, aki adott nekem puszit. Azt mondta neki, hogy ez hosszú mire ő csak annyit írt, hogy "jolvan akkor legyen hosszú".


És most fogalmam sincs, hogy hogy legyen ez az egész mert azért mégse mondhatom, azt a fogadós srácnak, hogy "figyi előtte ne csináld, mert tökre tetszik és azt hiszi, hogy járunk" féle dumát.


És az lenne a kérdésem, hogy ezt ti, hogy oldanátok meg? A sráccal nem vagyok olyan kapcsolatban, hogy mondanám, hogy igazából nem is vagyunk együtt, és ahj tökre fura ez az egész...



2017. okt. 2. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Inkább tanuljatok, és figyeljetek oda az órán! Mit akartok még??? Komoly kapcsolat úgyse lesz belőle...
2017. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Milyen ostoba játék ez? Ki találta ki?
2017. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Istenem, a mai fiatalság...
2017. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jesus cry. Mond azt annak aki tetszik, hogy " képzeld fogadást kötöttem az osztály társaimmal és (az igazat) ezt kell tennem,hogy megnyerjem.
2017. okt. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10%
Utolso, szerencsetlen valaszolo.. Az Jesus Christ..😂
2017. okt. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

utolsó, szerencsétlen válaszolónak: a Jesus cry egy "szleng", ami azt jelenti, hogy Jézus sír(na ezen)...


kérdezőnek pedig: diákszemmel nézve tökre megéri, ha 1 hónapig megírják a leckéd, elmosogat helyetted a húgod :DD

De szerintem meséld el ezt a sztorit a fiúnak, aki tetszik, hülyének fog nézni titeket, de legalább tudja az igazat. Próbálkozhat, mert csak a játék kedvéért vagytok "együtt"

Ha nem akarod elmesélni ezt neki, várd meg, míg letellik az 1 hónap, és akkor már szabad a pálya :)

2017. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!