Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van köztünk az osztálytársa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van köztünk az osztálytársammal? ><

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tulajdonképpen arról van szó,hogy van egy osztálytársam,akivel annyira nem vagyunk még köszönő viszonyba sem.:/

De pár hónapja beszélgettünk az osztálytársakkal és kiderült,hogy van egy közös érdeklődésünk.Ezután már kezdett valami fura lenni,nem azt érzetem iránta mint eddig...

Azelőtt sem volt semmi bajom vele,nem is csúnya,rendes,vicces is szóval ..:D

De nem is ez a lényeg:

Ezután kezdtünk úgymond "megnyílni" és egyre többet nézzük egymást,nevetünk egymás viccein,direkt beszélget a közös érdeklődésünkről,és hogy is mondjam.. "szemmel" kommunikálunk inkább egymással.

És egyre több jelet vettem észre (amit feljebb felsoroltam), és még több mást például figyel rám,mindig azt veszem észre hogy a közelembe jön/van,direkt sajnáltatja magát még ha egy pici sebe is van,keménykedik előttem,és ha valaki sérteget,vagy csak meglök,akkor próbál nem feltűnő lenni és beszól annak a valakinek hogy "Hé basszus figyelj már ! :D ".

Barátnőmmel természetesen beszélgettünk erről,és ő azt gondolja hogy lehet hogy nem mer az osztály előtt "megnyilvánulni",vagy mi.

Egyébként nagyon cuki tud lenni,egyszerűen imádom őt és kezdek nagyooon beleszeretni nap mint naap.><

Valaki aki nagy "szerelem suttogó"segítene nekem? :D

Hálásan megköszönném~


14/L


Ha valaki kérdezné hogy minek ennyi évesen szereleem meg stb. előre szólok hogy egy értelmes élőlény vagyok,és úgy gondolom magamról hogy tudnám kezelni ezt az egész "kapcsolat" dolgot (: Meg egyébként is mindenki maga dönti el,hány évesen kezdi,meg ezt az egészet nem lehet irányítani hogy kibe esel bele (:

Lehetőleg csak értelmes,segítő válaszokat szeretnék látni ><



2017. máj. 30. 23:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés: téged ez zavar?
2017. máj. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy tetszel neki. Alakul köztetek valami.:)
2017. máj. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Keresd a társaságát amikor tudod. Suli után is, hidd el úgy teljesen más. Ne hagyd hogy csak így elmúljon. Add alá a lovat és hadd hogy a többit ő tegye :)

Egész szépen megfogalmaztad a gondolataid, csak így tovább ^^

2017. máj. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

U.i : van egy jó 15 fiú barátom én 20 éves fiú vagyok. Azért segítek neki amikor csak tudok, mert nekem is jó lett volna, ha van valaki akire számíthatok.

Emlékszem mennyire szerelmes voltam akkor, ami azóta csak szórványokban tért vissza. Nem volt már olyan intenzív amit éreztem a többi lány iránt..

Na de a lényeg hogy lehet ez egy kellemes szalma láng, ami hirtelen feltüzeli a szíved aztán pont olyan gyorsan el is múlik. Vagy lehet olyan, ami szépen fokozatosan növekedve erdőtűzzé alakul, amit ember többé ki nem olthat. Így attól se kell rettegned hogy valaki elveszi tőled, mert nem tudja. Téged szeret, nem mást..

Persze történhet sok fájdalmas dolog is, amit vagy együtt túléltek vagy duzzogva megharagudtok a másikra.

Nem kell úgy hozzáállni, hogy ő lesz kivel leéled az életed, de mintha igen... Szeresd tiszteld, becsüld de ne görcsösen. Ha már nem egészséges boldog a kapcsolat köztetek engedd el, de addig őszintén teljes szívvel :3 (előző voltam)

2017. máj. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Egy eléggé gyenge gravitációs kölcsönhatás.
2017. máj. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy eggyütt fogtok járni.
2017. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél lelkizni írj üzenetet, én írtam azt a szép hosszút, de ha úgy érzed boldogulsz akkor hajrá :3
2017. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok szép választ ^^ Egyébként én sem szeretném elengedi mert már egy jó ideje megy ez köztünk,és komolyan is veszem,de sajnos ahogy észre vettem ő is ugyanolyan kis "félénk",mint én.:D :/ Így semelyikünk se tudja hogy ki fog előbb megnyílni,de itt lesz a nyári szünet,utána már csak egy év lesz a suliból és valakinek előbb-utóbb meg kell nyílnia ha tényleg komolyan gondolja. Remélem ő fog hamarabb megnyílni >< Kb. én hozzá szólni sem bírok szóval tiszta reménytelen vagyok de hátha ő neki sikerülni fog ^^
2017. jún. 3. 13:01
 9/15 A kérdező kommentje:
Első: nem zavar,mint írtam én is belé estem,pont úgy ahogy ő (vagyis remélem).
2017. jún. 3. 13:02
 10/15 A kérdező kommentje:
Harmadik: Igen próbáltam/próbálom keresni a társaságát.. Csak nem akarok úgymond "feltűnő" lenni,mert lehet hogy csak az egészet félreértem,vagy valami. :/ Nem akarom hogy miattam kellemetlenül érezze magát :c
2017. jún. 3. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!