Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bár úgy érzem szeret, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bár úgy érzem szeret, a barátom néha lemondja a programokat mert fáradt vagy a haverjai miatt, és emiatt úgy érzem nem igazán számítok. Hogy tudhatnám meg tényleg számítok-e? Most egy pár napig ne keressem, hogy akkor keres-e ő?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellene kisajátítanod. Miért baj ha pl a barátai miatt lemond egy programot?
2014. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ha ez nem rendszeres akkor szerintem normális, neki is van saját élete
2014. júl. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Didiiayer ***** válasza:
Amíg ő barátaival van te is légy a barátnőiddel. Szerintem nincs abban semmi, ha néha lemondja a barátai miatt, hiszen őket sem akarja elveszíteni.
2014. júl. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát rendszeres,legalábbis minden hónapban megtörténik 2-3-szor,szerintem ez már elég rendszeres.És nem azért mert XY-nek valami komoly baja van,hanem csak mert elhívta ide-oda.
2014. júl. 24. 00:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vagyunk állandóan együtt,hogy a barátaival csak úgy tud találkozni,ha velem lemondja.Az én barátaim többnyire dolgoznak ekkor,szóval nem tudok én is akkor programot csinálni velük.
2014. júl. 24. 00:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Tehát 10-15 naponta előfordul, biztos,hogy nem szeret...-.-
2014. júl. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Havonta 2-3-szor? Ne viccelj már, ez teljesen normális. Egyébként naponta keres téged, Veled milyen gyakran találkozik?
2014. júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2-szer,max 3-szor találkozunk egy héten,(ezeken kivül ugyanúgy a barátaival van).De oké,lehet nektek van igazatok...
2014. júl. 24. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!