Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek, hogyan tudhatnám meg, hogy Ő is szeret?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismertem meg egy lányt, osztálytárs. Első látásra megtetszett. Sajnos keveset beszélünk, zárkózott, félénk vagyok, így nincs sok alkalmunk megismerni egymást. Figyelmes, kedves vagyok vele, néha megajándékoztam "csak úgy", próbálom keresni a társaságát. Ő sajnos nem sokszor keresi a társaságomat, viszont egyszer őszintén rám mosolygott, egymás szemébe néztünk, sokszor látom, mintha figyelne.

Nem merek közeledni hozzá. :(


2014. jan. 23. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs más út csak a közeledés
2014. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? :) Attól is függ a dolog.
2014. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk.
2014. jan. 23. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!