Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miféle szándék állhatott emögött?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miféle szándék állhatott emögött?

Figyelt kérdés
Németből tavaly részt vettem egy országos versenyen, ahol egy játék során megismertem az egyik megyénkbeli fiút, habár nem sokat beszéltünk egymással,és csak a megoldással kapcsolatban ráadásul.Egy év múlva láttam a megyein, hogy na megint itt van, néztem rá,ő szintúgy, egyszer még végig is siklott rajtam a tekintete. Mikor le kellett ülni a regisztrációs lapot kitölteni,akkor közelebb jött,és köszönt nekem.Nem tudom,hogy ezt azért tette,mert nem akart bunkónak tűnni, h tavaly egy versenyen voltunk,idén meg nem köszön. De mikor eltelt egy hónap a köszönésre,akkor meg már oda is jött, és mondta,h jaj de ismerős vagyok neki valahonnan. Tegnap újra láttam,és fülig érő vigyorral köszönt,hogy sziaaa .
2017. okt. 4. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem kérdezted már? Amúgy kedvel téged.
2017. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szimpi vagy nekibaz biztos
2017. okt. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!