Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebböl bármi is?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebböl bármi is?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akivel már tavaly is egy osztalyban voltunk de ebben az evben kezdtem el tobbet erezni iranta. Elmondtam neki ezeket és azt mondta hogy most jelenleg nem akar barátot. És utánna megkérdeztem hogy nincs eselyem nala es azt mondta nem hiszi. Persze es sem tennem fel ezt a kerdest csak pl noveremmel is ugy volt hogy egy sraccal osszejott pedig elottw nem is tetszett neki csak ahogy egyre tobbet beszeltek megtetszett neki. Es szerintetek lehet eselyem a csajnal vagy nem?! Probalkozzak tovabb vagy csak probaljam elfelejteni? (Bocsi a helyesiras hibakert keso van almos vagyok nah :D)

2017. okt. 5. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozhatsz, csak ne nyomulj.

Sok sikert. :)

2017. okt. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozzál! Szorítok neked.😉
2017. okt. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!