Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha ráírok egy lányra egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ráírok egy lányra egy ilyen szöveggel az jó?

Figyelt kérdés
Szia,azt hiszem még nem volt alkalmam látni téged élőben ezért bocsi hogy így jelentkezem.Szeretnék beszélgetni veled és ismerkedni ha van rá lehetőség. Nagyon aranyos vagy :* megéri így ráírni?
2017. okt. 6. 00:01
 1/10 anonim válasza:
67%

Bocsi helyett ne haragudj,

Van ra lehetőség helyett ha neked is lenne kedved. Ezek jobban hangzanak szerintem.

2017. okt. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már elküldtem a sajátomat :/ remélem télleg olyan aranyos meg kedves mint amilyennek kinéz
2017. okt. 6. 00:54
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez olyan nyálas és nagyon gyerekes.
2017. okt. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Gáz az azt hiszem nem volt alkalmam rész,most nem tudod eldönteni hogy láttad e már? Az a puszi jel is tolakodó,azt se tudom ki vagy és már puszikat küldesz.
2017. okt. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
na megdugtad mar?
2017. okt. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha már elküldted, mi a fenének tőlünk érdeklődsz, hogy jó-e a szöveged?

Várjad meg, a lánynak tetsik-e!

Nekünk hiába tetszik/nem tetszik, jó-e, vagy sem, a döntés joga(és élni is fog jogával!) azé, akinek küldted.

2017. okt. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok magabiztos és azért. Meg késő volt és nem tudtam kivárni a választ. Na mindegy szerintem ez egy olyan lány akinek ez bejön. Amúgy úgy írtam rá hogy még meg se vártam hogy visszajelöljön.Még nem volt fenn elvileg
2017. okt. 6. 10:13
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen nem hiszem hogy láttam még élőben. Az első mondatommal kibiztosítom magam hogy mivel nem látjuk egymást ezért dacen kezdjük.Az hogy van rá lehetőség az meg azért hogy nehezebben tudjon igennel nemmel válaszolni.direkt ugy csináltam hogy ne legyen benne kérdés. Mert pl ha kérdezem akarsz e beszélgetni -Nem. És ennyi. A bók az meg minden lánynak jól esik , és reális gondolkozok élőben is adnék neki puszit ha aranyos meg szoktam is.
2017. okt. 6. 10:38
 9/10 A kérdező kommentje:
Facen* , reálisan*
2017. okt. 6. 10:39
 10/10 anonim ***** válasza:
A kèrdèsed teljesen èrtelmetlen volt feltenni, ès nem is èrdekelnek rá a válaszok....
2017. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!