Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hol találok olyan lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan lányt akivel sokat tudunk beszélgetni kezdetben akár interneten is addig amíg meg nem ismerkedünk?

Figyelt kérdés
Annyira jó lenne ha találnék egy lányt akivel sokat lehetnénk együtt és sokat beszélgethetnénk. Hol találok ilyet?
2017. okt. 6. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt😂😂😂😂😂😂 amúgy passz.
2017. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
itt... vagy bárhol :)
2017. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bárhol ahol vannak csajok :D amugy itt is... én speciel mégy nyárom ismerkedtem össze egy csajjal (ha csaj volt :D nem mert képet küldeni magáról ) :D na szóval a csaj feltett egy kérdést,arra én válaszoltam, majd küldött nekem privátot.. és onnantól kezdve keztünk el irkodni.. intenzíven, naponta, reggeltől este 11 ig... Úgyhogy biztos hogy itt is lehet ismerkedni, csak ésszel.
2017. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én általában itt próbálok ismerkedni, bár eddig még nem nagyon jött össze. :D
2017. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező nekem nyugodtan írhatsz 16/L
2017. okt. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt is de bárhol
2017. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!