Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most érez valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most érez valamit?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú ismerősöm (régebben kavartunk, én még szeretem) csak úgy random küldött magáról egy képet, nem beszélgettünk ekkor.. és most nem tudom hogy érez e valamit.. mert szerintem csak úgy nem küldök a "haveromnak" képet.

Válaszokat köszönöm :)



2017. okt. 6. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
De igen, küldesz csak úgy a "haverodnak" képet. Nem feltétlenül azért, mert szeret, csak úgy, kell az elismerés neki stb. stb. :D /F
2017. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam csak ugy havernak képet küldeni.. szerintem ahhoz meg kell lenni a "bizonyos" érzésnek 15/L
2017. okt. 6. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam lány ismerőseimnek, pedig én aztán nem vagyok egy nagy fényképezős srác :D Ebből kifolyólag nem is magamról, hanem helyekről ahol voltam stb. szoktam képeket küldözgetni.

Meg mondjuk én fb-n nem az idővonalamra teszem ki a képeket, hanem privátban elküldöm ugyan azt vagy 10 embernek :D


De egyébként a kérdésre válaszolva ennyiből egyáltalán nem biztos hogy érez valamit. Az is lehet ogy nem, de az is, hogy igen. Egy kép nem a világ.

2017. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem csak „poénból" küldte a képet,de akár komolyan akar valamit, de nem mer kezdeményezni. Tanács: finoman kérdezz rá nála
2017. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azóta már kiderült :)
2017. okt. 31. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!