Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet köztünk? Mit érez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet köztünk? Mit érez irántam?

Figyelt kérdés

Nyáron voltam egy táborba ahol volt egy lány akivel elég jóban lettünk. Már azelőtt is ismertük egymást de csak ezután a tábor után kezdtünk el beszélgetni és elég jóban lettünk. Azóta párszor találkoztunk de csak barátilag es ott voltak haverjaim is. Viszont mondtam már neki hogy úgy is találkozzunk hogy csak ketten vagyunk de arra azt mondta hogy nem ér rá. Viszont ugy meg akar velem találkozni hogy ha nem csak ketten vagyunk akkor meg nagyon sokat vagyunk együtt. Szerintetek mit érezhet irántam? Lehet köztünk valami?

16l 16f


2017. szept. 2. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy csak barátilag tekint rád, vagy fél. Szerintem az a legjobb dolog, ha megkérdezed tőle és tisztázzátok a dolgokat. Jeleket nem ad hogy tetszenél neki? Ha szeretnél írj privit, szívesen segítek :)

16/l

2017. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak fél, de kérdezd meg tőle
2017. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nem akar veled találkozni kettesben hogy ne történjen semmi..Esetleg kérdezd meg őt, hogy lehet-e több vagy sem.
2017. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!