Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Többet érez? Jelenthet valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érez? Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel most ismerkedek és szépen alakulnak a dolgok legyen a lány neve Dóri. Van egy lány barátom neki legyen a neve: Eszti. Szóval Esztivel nagyon jóba vagyunk nagyon sok mindent megbeszélünk. (Én jelen pillanatban is többet érzek Eszti iránt, amit természetesen nem mondtam el neki, mert van pasija már 1 éve és a barátságát se akarom elveszteni) Sokszor tűnik úgy nekem, hogy mintha többet érezne irántam de igazából ezt nem tudom eldönteni hogy csak én képzelem be a jeleket és gondolom túl vagy tényleg úgy van. Na de Dórival találkoztam, elmentünk egy étterembe vacsorázni és Eszti kérdezgette, hogy milyen volt az este sok mindent elmeséltem neki. És azt vettem észre miközben meséltem neki hogy csillog a szeme és nagyon figyelte, hogy mit mondok. Meg végig a szemembe nézett. Arra lennék kíváncsi hogy ez jelenthet valamit? Vagy csak én látok bele valamit?

2017. szept. 15. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Tehát arra következtetsz, hogy azzal, hogy Dórit elvitted randizni, Eszter féltékeny lett?


Nos, lehet, de van barátja. Ezt tiszteletben kell tartani.

2017. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen erre, volt olyan is mikor Dórival nem alakultak jól a dolgok neki azt is elmeséltem, arra az mondta, hogy ne keseredjek el ha nem Dóri az igazi mert akkor tuti lesz más. És hogy igyekszik hozzám. Csak biztos ő is küzd a nem normális fiúkkal. Eszter ekkor is gyanús volt. Én ezt teljes mértékben tiszteletben tartom hogy van barátja. Semmi utalást nem tettem arra hogy többet érzek iránta. Csak kíváncsi lennék rá hogy tényleg féltékeny e meg hogy mit érez mert néha nagyon sok gyanús dolog van ami számomra rossz.
2017. szept. 15. 21:49
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nem szeretnék csalódást okozni és természetesen lehet, hogy félreértelmezem a helyzetet(ezt így elég nehéz megítélni), de szerintem "Eszti" szeme csak azért csillogott, mert jó barátként figyel rád és örül a boldogságodnak (feltételezem pozitívdolgokat meséltél neki "Dóriról").
2017. szept. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!