Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy srác a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác a suliban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor a folyosón megláttam, rögtön megtetszett, aztán amikor már 4xre láttam végképp megtetszett(mivel úgy h nem ismerem, nehéz lenne szerelmesnek lenni belé, ezért inkább csak a "tetszik"et használom)Ha belegondolok, higy nem lesz belôle semmi, nagyon elszomorodok.(4évvel idôsebb a fiú)Nagyon szívesen megismerném, de nem tudom higy hogyan közeledjek, vagy hogy megéri-e. Nem szeretnék beégni, még ia honnan tudhatnám meg, hogy én szimpi vagyok-e neki? facebookon bejelöltem,(azthiszem ô az, mert sulihonlpon néztem ki a nevét,de képeket nem tett felagáról:/) instán is, de nem jelölt vissza:( Érdemes-e valamit csinálnom? Ti hogyan ismeritek fel ha tetszetek egy fiúnak/lánynak?

2017. okt. 6. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ránézel és téged néz akkor tetszhetsz neki.
2017. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 100%,hogy őt jelölted be, akkor valószínűleg nem érdekli irántad. Próbálj küldeni jeleket neki. (köszönni, mosolyogni, szemezni)
2017. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát, az lehet. Szinte biztos, csak itt az a baj, hogy énnekem sincs egy képem magamról se instán, se facen:D inkább a rajzaimat mutogatom. Próbálok, csak hát nemmindig futunk össze a folyosón:( betegesen meg nem akarom követni
2017. okt. 6. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
13 a srác meg 11.es :( tudom h nagy a korkülönbség, pont ezért kérdeztem, hátha valaki tapasztalt megtudja e mondani, hogy érdemese e belevágni.(amúgy úgy vagyok 13, hogy nem egyszer néztek 15nek :P testileg már majdnem ki vagyok fejlôdve, több, mint 2éve van meg)
2017. okt. 6. 22:34
 6/7 Anymore válasza:
Mit akar egy 13 éves pasizni?
2017. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert miért ne. Nem tehetek arról hogy megtetszett valaki.Ráadásul nem lesz ebbôl semmi, szóval nem kell emiatt aggódnod.:) De inkább most kezdjem el, mint hogy 17évesen azt se tudjam hogy hol kezdjem.
2017. okt. 7. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!