Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha iszonyuan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha iszonyuan szerelmes vagyok egy lanyba, de ő ezt nem veszi eszre, es kozben mas fiuval beszelget? Es tetszik is neki a srac. Mit tehetnek h az enyem legyen?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok bele es nem akarom elvesziteni. Egyebkent nagyon joban vagyunk,arcra puszit szoktunk adni egymasnak amikor talalkozunk(heti 1alkalommal).

Szamora Ő tenyleg fontos szemely!!

17/F



2017. okt. 5. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk menj oda hozzá? :)
2017. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Ne.légy pocsék. Figtholjjatok egyet . Az menő a csajok előtt xd
2017. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*Úgyértem amikor mással beszélget... akkor 3ban dumáltok, így többet vagy vele
2017. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most mit vársz? Tuti tippeket? Mert nincs olyan. Ha lenne, akkor mindenki megnyerné magának azt, akit akar.
2017. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En csak ertelmes valaszokat vartam..de nem mondta senki h nektek kell valszolni..
2017. okt. 5. 21:28
 6/7 anonim válasza:
Hát, talán tudasd vele hogy tetszik neked.Nem muszály megmondanod, agyjál jeleket, abból dokat találsz a neten, és várdeg hogy hogyan reagál rájuk. DE a fiút aki neki tetszik, semmi képpen se fikázd, stb.!!!!!!azt sohase tedd, azzal nagyon megbántanád a lányt.
2017. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nemreg mondta h megszakitotta azzal a sraccal a kapcsolatot.

Szerintetek lehet nala eselyem? Mit tehetnek?:)

2017. okt. 7. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!