Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lány akivel a kapcsolatunk barátinak indult de az én irányomból többnek lett és lehet nála is. Találkozgattunk úgy hogy volt barátja, de nem akarja hagyni őt. Mondogatja hogy szeret meg hogy hiányoznék neki, meg hogy fontos vagyok neki és félteni is szokott. Minden nap chateltünk és ha én nem írtam akkor írt ő, de tegnap este nem írt vissza pedig látta. Elméletileg ma megint találkoznánk. Mit kellene csináljak? Én 16f ő 14l

2017. okt. 7. 08:20
 1/2 Ketri ***** válasza:
Ha tényleg téged szeret meg tényleg te hiányoznál neki, akkor szerintem ott hagyná a mostanit. Szerintem ezt beszéld meg vele. Hogy akkor most vagy veled akar lenni vagy vele. De ne játszon egyikőtökkel se.
2017. okt. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is pont igy volt 1 honappal ezelott csak ebben a helyzetben én vagyok a lány,aztan elhagytam az exem és osszejottem azzal a fiuval, utanna meg most is rettenetesen hianyzik az exem. Nem birom ki nélkule, persze ezt a mostani baratom nem tudja.. lehet veled is ez lenne mert a lány nagyon hiányolná a baratjat ugyhogy azt ajanlom ne gyere ossze vele, ha visszacsinalhatnám énis inkabb rendbe szedtem volna a kapcsolatomat és nem hagyom el a baratom egy másikért
2017. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!