Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még esélyem nála? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem nála? Hogyan próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Még a tanév vége előtt, osztálykiránduláson ismerkedtem meg jobban a pár hónappal azelőtt hozzánk átiratkozot lánnyal.

Akkor minden erejével akarta, hogy kopjak le róla, bizonygatta, hogy mennyire szerelmes az osztály pávagyerekébe. A nyár közepe felé viszont elkezdett velem online beszélni, majd egy váratlan pillanatban megkérdezte, hogy szeretem-e??! Erre napokon keresztül nem válaszoltam, de utána rájött, hogy képtelen vagyok felfogni a szituációt (ez nagyrészt volt, mert ő volt a legmenőbb, kb legszebb lány, de mindenki P*csásnak hívta a viselkedését, miközben én a bezárkozódott, okos de csúnya vagyok.

Nyár végéig a maradék hónapot azzal töltöttük, hogy próbáltunk beszélgetni egymással, de csak értelmetlen smalltalk lett. Én éppen nyaraltam, amikor azt mondta, hogy tálálkozni szeretne velem, de nem tudtam elmenni. Amikor nekem jó lett volna, ő pont nem tudott/akart. Iskola elkezdődött, abban a hitben állva, hogy szivat nem mertem vele dumálni. Egy szombat délután pedig megkérdezte, hogy hol vagyok és minden további kérdés nélkül egy számomra teljesen ismeretlen barátnőjével együtt eljött, de első ilyenem lévén nem mertem odamenni hozzájuk, ő meg késöbb megírta, hogy ő nem fog kezdeményezni. Két hét napi rendszerességű online smalltalk után az én próbálkozásomat visszautasította, egy héttel azután már csak válaszolgatott a kérdéseimre. Most már nem hajlandó nekem válaszolni, de közös barátnak elmondta, hogy milyen "gáz, dedós és tipikus stréber idióta" vagyok, meg hogy nem beszél többet velem. Közben összejött egy másik fiúval, de a barátnőinek mondogatja, milyen idióta. A pávagyereknek azt mondja, hogy szereti őt, engem oltogat és a viselkedésén látszik, hogy most érzelmileg/mentálisan nincs jelenleg rendben.

Közben folyamatosan a pávával tölti az idejét, engem oltogat, de hála mögött folyamatosan szidja őt.


Van még egy utolsó esélyem nála? Hogyan érjrem el, hogy legalább merjen velem beszélni? És ha ott tartok, miről?

Összefoglalva: kellettem neki, későn léptem, nem érdeklem, megszerettem és most szid.


14/F.



2017. okt. 7. 17:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és azt mondja, hogy szivatott, közben pedig akkor genuinely folyamatosan próbálkozott, de mert az első ilyen, nem bírtam értelmezni a jeleket.
2017. okt. 7. 17:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az, hogy ő a dedós és nem te.(Te tapasztalatlan vagy, nem dedós) De egy 14 éves lánytól sajnos nem várhatod el, hogy tisztán és őszintén közeledjen feléd. Szerintem ne szánj rá túl sok figyelmet, és ha tényleg fontos vagy neki, akkor így vagy úgy de keresni fogja a társaságodat.:)
2017. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval, szerintem direkt figyelmen kívül kéne hagynod a lányt. Ha tényleg csak szivatott, akkor el fogja felejteni az egészet, és te sem szomorkodsz fölöslegesen. Ha pedig bejöttél neki, akkor úgy is újra a közeledbe fog férkőzni, és akkor majd lehet hogy tudod hogy hogyan reagálj rá.

Amúgy meg véleményem szerint nem érdemel meg téged egy ilyen lány, bármennyire menő vagy szép, ha tényleg olyan, mint ahogy leírtad. Szerintem fogsz találni egy hozzád illő kedves csajt, aki nem pazarolja majd az idődet. De nyugi, ráérsz még!;)


16/l voltam

2017. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Nagyon jól esett, hogy ilyet írtatok, mert a kis P*csa cselekedetei mentálisan tönkretett.

Mármint voltam jóindulatú, elhittem, hogy nem csak szórakozik és magamat okolom, hogy nem foglalkozik velem.

Vajon azért hagyta abba, mert rájött, hogy nem kapom be a horgot.

Szóval szomorú vagyok.

Matekból egy dolgot tudhat ő: gyökvonást végezni az IQ-mon.

2017. okt. 7. 19:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem légy büszke az eszedre, egy igazi nő értékelni fogja!
2017. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!