Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, van olyan, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van olyan, hogy nem mertek odamenni egy sráchoz, vagy nem mertek beszélgetni vele ha túl jóképű? Netán alapból azt hiszitek hogy ugysincs esélyem akkor minek probálkozzak?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok,és jópár ismerősöm mondta h néha ez a probléma(a leirt okból kifolyólag),tehát ,hogy azert sem közeledik,mert ugy érzi h biztos esélytelen...ezt nem tudom elhinni hogy lehet ilyen,nem harapok,rendkivül kedves,nyitott,közvetlen intelligens srác vagyok...ha tényleg van benne realitás,egy lány magyarázza már el nekem,hogy miért alakul ki ez a hozzállás ?

2017. márc. 6. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább az a probléma hogy nem vagy jóképű csak te hiszed hogy így van.
2017. márc. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelő,ahogy leirtam ezt az ismerőseim mondták,és azt is leirtam h nehezen tudom elhinni h létezik ilyen...Kettő,most mindek hazudnék amúgy?ugysem tudod h ki vagyok teljesen értelmetlen lenne...Három,hidd el tudom h miről beszélek...Köszi,csácsá
2017. márc. 6. 23:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is 19 vagyok, és én sem mennék oda hozzád (így látatlanban ezt gondolom). Nem azért, mert nincsen önbizalmam vagy, mert nem lennék kellően szép egy "túl jóképű sráchoz". Csak nekem valahogyan nem a nyitott, közvetlen, nagyon kisportolt, túl jóképű, bulizós srácok jönnek be. Téged pedig egy ilyen vagány, amúgy jó fej srácnak tudlak elképzelni, de nem igazán komolynak. Bevallom, minden a két barátom idősebb volt nálam (8 illetve 9 évvel), és engem az olyan férfiak vonzanak, akik nem a hétvégi bulizásnak élnek kizárólag. Tudom, ma már ez nem gyakori, de hidd el szerencsére én is tudok válogatni, talán pont ezért teszem is meg. Ettől függetlenül nekem is fontos, hogy a párom adjon magára külsőleg, járjon edzeni, legyen igénye a ruhájára, de azért az első számomra az életfelfogása.

Mindent összevetve nekem a fő okom, hogy nem megyek oda egy ilyen pasihoz az, hogy számomra a nagyon helyes pofihoz egy kicsit túl laza gondolkodás párosul (elnézést ha nem egy így van, én sajnos hagyatkozom erre a sztereotípiára)

2017. márc. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze,semmi gond,mindkenkinek megvan joga hogy a szabad akarata szerint gondolkozzon és cselekedjen és zserintem igy is a helyes :) Másodrészt bocsi mindenkitől ha nagyképűnek tűnök,de higyételek el nem vagyok az,nemtudtam másképp leirni.Harmadrészt én sem értem hogy miért van néha ez,lehet h nem amiatt amit leírok,de pont ezért kérdeztem meg tőletek mert lehet h ti látjátok,sejtitek,esetleg tapasztalatból tudjátok mi lehet igazából a dolgok mögött.Amugy 2. kommentelő igen elég beszédes,nyitott ember vagyok,kiváncsi vagyok mindenki véleményére,sőt valoszinu hogy ja egy kicsit piperkőc,meg lehet néha nagyképű,de ritkán mutatom ki.Amugy nem a buli az életem,sőt...komoly egyetemre,azon belül is az egyik legnehezebb szakra járok(direkt nem mondom h mi,mert nem ez a lényeg)szóval időm sincs sokszor bulizgatni.De mégegyszer köszi a normális,építő jellegű hozzászólást :D
2017. márc. 7. 00:22
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha ilyen "megcsinaltan" nezel ki jol, akkor en se mennek oda,m nem az en vilagom az olyan ffi,aki orakig fesulkodik, agyal,h mi legyen a mai outfitje, szabadidoben meg szoli, edzoterem es tobb ruhaja van, mint nekem.

Az ilyen kis majmokat meghagyom a pithajas csajoknak meg a pucer bokaju fiuknak :D


Amugy meg mi az,h a csajoktol varod, h ok menjenek oda hozzad beszelgetni?

2017. márc. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Páromhoz eleinte hasonlóan álltam hozzá, de mivel érdeklődött, kezdeményezett nem akadtam fent túlságosan. Úgy voltam vele, hogy ha nem tartana vonzónak, nem keresné a társaságomat. Ez az érzés idővel elmúlt, mivel megtaláltuk a közös hangot, így teljesen kiegyensúlyozott kapcsolatunk lett. Lassan másfél éve együtt vagyunk, az eljegyzést tervezgetjük :)

Szóval, ha egy lány tetszik, de ilyesmit gondol rólad, nyugodtan kezdeményezz, add önmagad, aztán majd alakul.

2017. márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti kommentelő, nem várom el senkitől se hogy odajöjjön,csak utólag azt hallotam,h pár lány elvileg(nem tudom h ebből mennyi igaz) emiatt nem jött oda,miközben amúgy szerettek volna megismerni.Csak a problása forrására akaarok rájönni,mert nem szeretném ha akárk valamilyen magában irántam előre megfogalmazott alaptalan előítélet miatt lenne gátlásos.De amúgy nem járok se kondiba,se szoliba,se semmi ilyen marhaságba...Testalkatra egy teljesen átlagos,enyhén kisportolt srác vagyok
2017. márc. 7. 09:54
 8/8 anonim ***** válasza:
A kommentjeidet nem olvastam el, de én mindig úgy vagyok vele, hogy nem kellek senkinek, úgyhogy én se szoktam odamenni senkihez.
2017. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!