Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen jó és rossz tulajdonságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen jó és rossz tulajdonságokkal rendelkező férfiként milyen nőknél próbálkozzak, milyen nőknél lehet esélyem?

Figyelt kérdés

Rossz dolgok: félénk, szüleimmel lakok, alacsony vagyok nem vagyok helyes, eléggé önállótlan vagyok de próbálok fejődni, határozatlan vagyok


Jó dolgok: van munkám átlagos fizetéssel, kedves vagyok, állítólag jó a humorom dumám,


33 éves vagyok és jó lenne már lányt találni. Hol próbálkozzak, kiknél lehet esélyem?


2017. jún. 15. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Amíg nem vagy önálló életre képes, addig minek akarsz barátnőt? Majd kinevezed anyu2-nek és anyu1-ékhez odaköltözik ő is és majd ott vállaltok a nagyiéknak gyereket?

Először más célokat kéne kitűzni

2017. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Hát, őszinte leszek hozzád, ha 33 évesen is a szüleiddel laksz és "átlagos" fizetésből élsz, ebben az országban, hát akkor olyan csajt kell keresned, akinek még fogalma sincs az életről, és nem látja át a dolgokat.

Tinilányokat javaslom, egy buta tini lányt, azokhoz még nem vagy túl idős, és nem számítanak nekik az anyagiak. Na meg biztos még büszke is lenne rá mennyivel idősebb pasija van, mert náluk azon megy a verseny. Tehát ilyen 15 évvel fiatalabb nőknél van esélyed. A korosztályodnál egyáltalán nincs.

2017. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2.: buta tinilánynak viszont a külseje miatt nem kellene
2017. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tulajdonkéooen milyen jövőt tervezel magadnak?
2017. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az, h van munkád átlagos fizuval és kedves vagy, illetve hogy van dumád elég kevés.

10-15 évvel fiatalabb lányoknál kéne próbálkoznod, akiknek még annyira nem esik le, hogy milyen az élet és mi kell hozzá.

2017. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
5.: 13 évvel fiatalabb lány vagyok, de eszem ágában sem lenne a k3rdezővel ismerkedni. Hidd el, ennyi idősen is látja már az ember, mit akar az élettől.
2017. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sok korodbeli nőnél lenne esélyed, ha hajlandóságot mutatsz arra, hogy adott esetben elköltözz otthonról. Ismerkedésnél jó, ha minél előbb kinyilvánítod, hogy csak addig laksz a szüleiddel, amíg nem találsz egy olyan lányt, akivel összeköltöznél. Mert nyilván nem lenne rendjén egy fedél alatt lakni a szülőkkel, az mindig konfliktusforrás, na meg lehet, hogy el sem férnétek. Ekkor tudni fogják a nők, hogy a jövőjüket nyugodtan alapozhatják rád, hiszen nem egy anyuci pici fia vagy. Remélhetőleg, mert ha netán tényleg az vagy, az elég perverz dolog, és roppanat taszító is, meg kiábrándító.

A félénkség nem hátrány, hacsak nem vagy annyira félénk, hogy nem mersz szóba elegyedni egy lánnyal, nem mered elhívni randizni.

Az alacsonyság, nem jóképűség sem hátrány, nekem nagyon sok kollégám, ismerősöm alacsony, és a legtöbbnek van párja. A helyes arc pedig elég relatív. A legtöbb férfi nem helyes, csak átlagos, de ennyi pont elegendő.


Az átlagos fizetés nagyon jó, a jó duma, humor pedig szuper. A kedvességről nem is beszélve.


Szóval szerintem nagyon is van esélyed a nőknél. Sok olyan párt ismerek, ahol a nő többet keres. Tehát ne gondold, hogy csak egyszerű, minimálbért kereső lányoknál van esélyed.

A határozatlanság sem hátrány, én például szeretek irányítani egy kapcsolatban, és szerintem sok más nőtársam is így van vele, ez nem azt jelenti, hogy főnökösködünk, zsarnokoskodunk a másik fölött, csak hogy szeretjük, ha az van, amit szeretnénk. Főleg a vezető beosztásban lévő nők (nagyon) jó fizetéssel szeretik az olyan férfiakat, akik szívesen alárendelőnek nekik. Mert az ilyen nők sokszor olyan személyiséggel rendelkeznek, hogy hajtanak, mennek előre a munkahelyükön, kihasználják a lehetőségeiket, addig törtetnek, amíg nem léptetik őket elő, és ez a mentalitás a magánéletükben is érvényesül. Tehát egy határozott nő mellé pont olyan férfi való, mint amilyen te vagy, vagyis határozatlan, önállótlan.

Mert két erős személyiségű ember üti egymást, két dudás sosem fér meg egy csárdában, abból sosem sül ki semmi jó, ha két határozott ember jön össze, hiszen mindkettő irányítani akar.

Szóval jók az esélyeid, hogy kifogj egy viszonylag gazdag nőt is akár.

Sok sikert!

2018. febr. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy az alacsony férfiismerőseim kb. felének vagy ugyanakkora vagy magasabb a párja kicsit. Tehát legyél nyitott az ilyesmire is, ez egyáltalán nem gond például nálam sem, semmi bajom nem lenne egy olyan pasival, aki alacsonyabb nálam.
2018. febr. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!