Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem a legjobb barátomnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a legjobb barátomnak?

Figyelt kérdés

sziasztok!

nemrég megtudtam, hogy az egyik legjobb fiú barátom érez valamit irántam, és el szeretné mondani.

én nagyon szeretem, de inkább barátilag, és nem hiszem, hogy tudnék rá "úgy gondolni". ugyanakkor abba is belegondoltam, hogy ha együtt lennénk, talán kialakulhatna valami, de semmi képpen sem szeretnék összejönni vele, amíg nem érzem, hogy szerelmes lennék belé. annál sokkal fontosabb nekem, hogy kihasználjam.

vélemények/tippek/tapasztalatok?

16/l,f, osztálytársak


2017. okt. 8. 01:25
 1/2 anonim ***** válasza:
tipp: koncentráljatok inkább a matek dolgozatra.
2017. okt. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Menő manó43 ***** válasza:
Szerintem tudasd vele hogy csak barátilag szereted és nem akarsz vele összejönni.
2017. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!