Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Úgy fáj, hogy nem tudom mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy fáj, hogy nem tudom mit tehetnék. Rég óta szenvedek a fájdalomtól! Valaki, akárki! Utolsó kétségbeesettségemben de jöttem! Számíthatok még a viszonzásra, vagy egy életen át szenvedni fogok miatta?

Figyelt kérdés

Egy általánosba jártunk, amikor megismertük egymást egy közös ismerősünk révén. Egy év van köztünk, ő 16 én 17 éves vagyok. Nagyon jóban voltunk, annyira hogy azt hitték, hogy együtt vagyunk. Eljött a ballagás és elkerültem a fővárosba. Volt fogadónap a gimiben és ő is eljött és ide akart jönni ő is. Fel is vették. Minden jól indult jól el voltunk újra.


Kb 1 éve próbálkoztam is nála. De akkor volt barátja. Elfogadtam és tiszteletben tartottam. 1-2 hónapig minden maradt úgy ahogy volt. Lebetegedtem 3 és fél hétig nem voltam suliban. Ahogy visszamentem kezdett távolságtartóbbá válni. Időről időre jobban és jobban. Szakítottak. Most nincs senkije. Nekem még mindig tetszik. De nem tudom most így mit tegyek, ha már így reagál arra is hogy ha összefutunk a folyosón:

Ma is találkoztam vele. Egy haverommal voltam. Ő csak neki köszönt jó hangosan, engem pedig le se szart. Pedig kétszer is összefutottunk és én köszöntem de ő egyszer sem pedig mindkét alkalommal hosszan nézett. Úgy fáj ez! Már kezdem azt hinni nem érdemes energiát fektetni bele, de egyszerűen szeretem és ez az érzés kegyetlen!:'(

Minden nap meghalok egy kicsit amikor látom:(


Az a legnagyobb bajom, hogy így nem tudom hogy menjek oda hozzá. Arra is gondoltam, hogy megutált vmiért de én nem tettem semmi rosszat. Egyszer csak ilyen lett és most hogyan kezdeményezzek így nála ha rám se néz?


17/f


Köszönöm, ha segítesz! Hálás vagyok érte!


2017. okt. 9. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Én rákérdeznék, hogy miért ilyen veled. Hogy miért nem vesz észre/figyel rád.
2017. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Érdemes lenne venned a bátorságot, elvonatkoztatnod a múlttól, és megszólítani, beszélni vele, hogy *amúgy mizu van veled- vagy ilyesmi.

A másik fontos dolog amit mérlegelj, gondolj át, hogy lehet nem köszön neked, lehet nem közeledik feléd.De mindez nem azért lehet mert valami oka van ennek?Lehet csak te gondolsz bele dolgokat a helyzetbe és ezért vagy képtelen beszélni vele, hogy megtudd mi a baja.Lehet tényleg van valami baja, de ezt csak úgy tudhatod meg,ha odamész hozzá, és megkérdezed tőle, hogy mi baja van veled, illetve tényleg jól látod hogy távolságtartó veled, vagy csak te érzed ezt, illetve tapasztalod úgy mintha ez lenne.???*Szóval tedd félre a félelmeidet, és vedd a bátorságot kideríteni, hogy van e értelme még energiát fektetned bele* vagy nincs.Esetleg nézz kicsit jobban magadba, hogy mi az amivel megbánthattad, vagy tiszteletlen lehettél vele, miközben magaddal voltál elfoglalva , ha volt ilyen, ezért egy sajnálom a minimum.Ne azt nézd, hogy ő mit gondolhat és , hogy ezért te így , hogy menj oda hozzá..Hanem azt nézd, hogy te mit szeretnél, és ha valóban tisztázni akarod, akkor odalépsz hozzá mint egy ember és egyenes, érthető konkrét módon megkérdezed pl így,:"Na szia!Figyu, tényleg nem értem, most neked konkrétan mi bajod van velem?"-, hogy mi a hozzáállása feléd.Remélem tudtam segíteni!:)

2017. okt. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Almasret ***** válasza:

Hm az elején nem nagyon szürtem le a nemed, de már okke. Xdd

Figyelj, ez most több oldalból is megközelíthető, de egyet értek a többiekkel és ha esetleg újra találkoztok köszönj rá és ne habozz megkérdezni, hogy mi újság vele!


Hajrá és sok sikert! :3

(Ha a továbbiakban van valami gond nyugodtan keress fel privátban)

2017. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez olyan aranyos és romantikus ❤

Kérdező mi lett végül össze jöttetek.😊

2019. júl. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem :'(
2019. aug. 23. 13:30
 6/10 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

Sajnálom.

2019. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

Eltelt két év és még mindig így érzel?

Beszéltél vele?

2019. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azóta volt más szerelem de az még fájadlmasabb lett...
2019. szept. 2. 18:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Jajj,szegény.
2019. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aah ezt olyan rossz volt olvasni, ugyan ez van/volt velem csak lányként és fiúval🙄
2020. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!