Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác aki tetszik és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik és mindig élénk piros pulcsiba jár. És nekem pár nap múlva kéne egy piros felső elkerjem tőle?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem hogy tegyem meg az első lépést és elkerjem tőle? Vagy hangyam. Évfolyam társam. Tudom h elkérhetnék baratnomtől meg ilyenek de kiváncsi vagyok arra h mit reagálna. Csak nem tudom h megtegyem vagy inkább hadjam.

#Piros pulcsi
2017. okt. 10. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kérd el tőle. De lenne egy kérdèsem

Agyilag fogyatékos vagy?

2017. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 ez a kérdés bennem is felmerült.
2017. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Mennyire barátkozol ezzel a sráccal a mindennapokban?

Mert ha nem is szóltok egymáshoz, csak neked tetszik, de semmit nem teszel azért, hogy felkeltsd a figyelmét, akkor ez a legeslegeslegbénább közeledés, amit kitalálhatsz.

Attól, hogy évfolyamtársak vagytok, attól még vadidegen emberek vagytok egymás számára.

Mindenféle jött-mentnek pedig épeszű ember nem adja oda az éppen hordott ruháit, főleg nem ilyen időben, amikor a pulcsira még szüksége is van.

Vegyél magadnak, ne kéregess kölcsön se ettől a sráctól, se a barátnőidtől!

És, hogy mit reagálna? Hogy húzz el a rákba...

2017. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Ma az egyik évfolyamtársam élénk piros pulcsiban volt. Basszus! Lehet ismerlek téged!


[Összeesküvés elmélet]

2017. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!