Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tortent? Nem lesz belole...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tortent? Nem lesz belole semmi ugye?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel regota beszelgetek es mindig erdeklodott irantam hozott fel temat mondta minden elkoszonesunknel h vigyazzak magamra meg hogy aranyos vagyok es mikor fent volt irt mindig es mikor nem irt vissza akkor meg nem volt fent ...beszelgettunk eloben is es akkor is mondta h aranyos vagyok es most meg nem is ir nem erdeklodik irantam lese szarja a fejemet talalkoztunk volna de nem jott el ..mar nem ir ram pedig fent van mit csinaljak nem akarok ra irni mert mar nagyon faj h nem keres es nem akarok nyomulni ....ebbol nem lesz semmi ugye .....

#Nem jovok be neki ?
2017. okt. 13. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de nem lehet, hogy mikor élőben meglátott akkor változott meg a hozzáállása? Egyébként meg állati nagy paraszt, ha nem képes megmondani neked, hogy “bocs, en nem ugy érzek irántad”. Az ilyen szemetek miatt kar gyotrodni.
2017. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj sok kismillió oka van annak ha nem ír és nem ment el.Persze a két legegyszerűbb,hogy valaki más miatt vagy nem tetszel neki.Én a helyedben azért írnék neki,hogy mire véljed ezt,ha erre sem ír akkor sajnos bukott ügy
2017. okt. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól látod, nem lesz belőle semmi.
2017. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Saját magadat alázod meg azzal, ha elkezdesz neki írogatni, hogy miért nem ment el és miért nem foglalkozik veled. Szedd össze a méltóságodat és lépj túl rajta. Ne írj neki, ne beszélj vele, ne is foglalkozz vele. Sőt, töröld is le mindenhonnan.
2017. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsó válaszolóval. Felejtsd el őt ha nem keres akkor te se keresd őt.. elvégre ő a fiú neki kellene.. De hát ha nem akkor ez van. Olyanra ne gondolj aki rád se gondol..
2017. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!