Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik-e szerelem testivágy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e szerelem testivágy és/vagy testi kapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés

Én már voltam egyszer szerelmes viszonzatlanul több mint egy éven keresztül de nem érzetem úgy, hogy vonzódnék testileg hozzá vagy nem tudom. Amíg még csak látásból ismertem fel sem figyeltem rá meg a külsejére sem aztán miután elkezdtünk beszélgetni meg jobban megismertem lassan teljesen beleszerettem.

Nektek volt hasonló tapasztalatotok vagy mit gondoltok erről?


18/F



2017. okt. 13. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én voltam így. Bár a mostani viszonzatlan szerelmem úgy alakult, hogy testileg is nagyon vonzónak találom és majd megőrülök, amiért nem érhetek hozzá.
2017. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemet és kort is küldjetek légyszi. Én amúgy már megtaláltam a megoldást a viszonzatlan szerelem problémájára. Persze ezt akkor még nem tudtam mikor az voltam.
2017. okt. 13. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Megoszthatnád velünk a megoldást:)


A kérdésre is válaszolva: nulla testi vággyal még nem volt, de nem volt olyan érzésem, hogy de jó lenne csókolózni, szeretkezni, inkább ez a "de jó lenne megölelni" érzés, még is csak ritkán. Inkább a hangját, a közös beszélgetést hiányoltam.

2017. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 17/l
2017. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Második válaszoló ezzel én is pont ugyan így voltam.


A viszonzatlan szerelemmel kapcsolatban pedig minden eset más és más de itt egy általános megoldás ami talán beválhat:


Szerintem viszonzatlan szerelem azért alakul ki mert az egyik fél nem ismeri eléggé a másikat és idealizálja a személyiségét azaz tökéletesnek képzeli el de ha jobban megismerné lehet rájönne, hogy igazából nem is olyan az a személy mint amilyennek elképzelte.

Szóval ha az aki szerelmes jobban megismeri a másikat és rájön, hogy igazából sokban különbözik attól mint amilyennek elképzelte akkor lehet lassan elkezdene kiszeretni belőle.

2017. okt. 13. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!