Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek az alabbi helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az alabbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Iden fogok erettsegizni, es 1honapja ert veget egy masfel eves kapcsolatom.

A gond a kovetezo. A szakitas nehez volt, de ugy erzem igencsak kezdek tullenni a dolgon (en szakitottam, ha fontos) de ugy voltam vele h ha mar igy alakult legalabb "jokor", mert igy csak a tanulasra tudok koncentralni. Viszont megtetszett egy fiu, ugy latom ez kolcsonos. Mar evek ota ismerem, de sosem alakult ki semmi komolyabb. Ha ugy adodik, hulyeseg lenne belevagni epp most egy kapcsolatba? Csakmert en nagyon szeretnem, csak hat a szuleim nyaggatnak a tanulassal (pedig tenyleg tanulok es alig alig jarok el hetvegnte). Meg ugyanakkor ugy erzem neha h jo a szabadsag, szeretnem kielvezni. Ezt nem ugy kell erteni h pasik terén nem tudok megmaradni eggyel... Csupan azt h sokaig voltam kapcsolatba, nem a mostani fiu szemelyevel kapcs. vannak ketsegeim hanem egyaltalan h nem tul gyors e belevagni ujra.


Persze nem varom h ti mondjatok meg, a magam ura vagyok nyilvam vegul ugy dontok majd ahogy erzem de kene par tipp. Voltatok hasonlo helyzetben? Felek amugy h ha osszejonnenk akkor nem tudnek ra a tanulas nellett annyi idot forditani. Viszont elszalasztani se akarom, mar regebben is tetszett nekem az elozo sracon meg tul vagyok



2017. okt. 11. 18:56
 1/2 Szitakötő25 válasza:
Ha tényleg kölcsönös a szimpátia, akkor miért ne próbálhatnátok meg? Az érettségi amúgy sem egy nagy dolog, nem kell annyira rágörcsölni, hogy az miatt ne merj csinálni semmit, ezért fölösleges egyedül maradni. Utána gondolom elmész egyetemre, ahol sokkal többet kell majd tanulni, és sokkal komolyabb vizsgáid lesznek majd, mint az érettségi. Akkor sem akarsz majd öt évig barátot a tanulás miatt? Az életben ezer dolog lesz később is, ami nem tanulás, de sok időt elvesz. Nem (csak) az a jó kapcsolat, ahol sülve-főve együtt vagytok, hanem ahol meg tudjátok becsülni a közösen együtt töltött időt, ez főleg akkor van, ha ez az idő nem túl sok. Nem papolok hülyeségekről, én is átmentem ezen. Én koleszos voltam, és csak hétvégén tudtam találkozni a barátommal, ez motivált, hogy hétköznap többet tanuljak, akár előre is, hogy hétvégén több időt tölthessek vele. Meg lehetett csinálni, és nagyon is jó lett az érettségim. Szerintem ha összejönnétek, vezessetek be egy rendszert, hogy mikor tudtok többet együtt lenni, és mikor tanulsz / tanultok. Szerintem nem megy a kettő egymás rovására, elvégre nem tanulhat az ember mindig napi 24 órában.
2017. okt. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom, igazad lehet :))
2017. okt. 12. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!