Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztályfőn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztályfőnökömbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 17(f), ő 37(N). Harmadikas vagyok, jövő tanévben érettségizek. Nem tudom hogy mit kezdjek ezzel az érzéssel. Mit tudtok tanácsolni?

2017. okt. 14. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Van férje/barátja? Amennyiben van,úgy felejtsd el az egészet,ha nincs,akkor talán 12. végén elmondhatod neki. Nagyon finoman közeledhetsz felé,rejtett bókok stb. De valószínüleg vissza utasítana. Tehán szerintem folytsd el az érzéseidet,mert 3% esélyed ha van.
2017. okt. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
dugd meg a suli wc-be
2017. okt. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Váratlanul csókold meg és közben fogdosd, utána mond el neki mit érzel. Ne felejtsd el majd megírni, mi történt...
2017. okt. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
26%
Fordulj orvoshoz.
2017. okt. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Gondolj arra, hogy a fia lehetnél...
2017. okt. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Koncentrálj a tanulasra.

Szabadidődben foglald el magad valamivel hogy ne rá gondolj, sportolj, rajzolj,stb amit szeretsz csinálni.

Ismerkedj lányokkal és majd egyik lány elviszi a figyelmedet a tanárodról.

Én is voltam szerelmes a tanáromba és tudtam hogy nem lehet köztünk semmi.

Meg gondolj bele hogy 17 évesen a 37 éves osztályfőnöködnek mit tudnál nyújtani.Ilyen korban még sokmimdent nem tud az ember és sokat kell még tanulnia így gondolj bele ha összejönnél vele de pl elromlik valami és te pl nem tudod megcsinálni, és nem tudsz neki segítséget nyújtani.Nem tudod ilyen korban megadni neki amire vágyik (itt bármire gondolhatunk).Nem férfiként fog rád tekinteni.

2017. okt. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Majd elmúlik.Ha látod hogy nincs sancod, akkor add fel.. Pláne ha van férje, vagy gyereke..Koncentrálj a tanulásra.Vagy próbálj csajozni, lehetőleg a korosztályodból.
2017. okt. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Most meg nem lehetne amugy sem semmi, mert lecsukjak, vagy kirugjak. Suli utan esetleg beprobalkozhatsz, bar nem sok eselyt latok ra.
2017. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!