Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok az osztályfőn...

Szerelmes vagyok az osztályfőnökömbe ő 39 de még mindig nagyon szép mintha csak 24-25 lenne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon kedvelem az osztályfőnökömet jobban mint kellene és szerintem ő is engem. Nagyon segítőkész velem szembe mindig és nemsokára elutazik és megkérdezte hogy nincs-e kedvem vele jönni én beleegyeztem. Szerintetek lehet ebből valami? Normális válaszokat szeretnék. 16/F

2014. máj. 7. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit, ezen majdnem minden tini átesik. :)
2014. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elutaztok együtt, dugd meg!
2014. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
meg kell kerdezni, hogy beleul-e
2014. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak attól félek ha ő nem megy bele akkor amíg végzek a suliba hogy fog viszonyulni hozzám.
2014. máj. 7. 12:52
 5/9 anonim ***** válasza:

A tanárok általában profik.


Legfeljebb nem marad egyedül veled egy helyiségben (és lesz nála sokkoló :D).

2014. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ne hallgass az előttem szólókra (#2;#3)! Egy felnőtt nőt nem tudsz - csak úgy - megdugni... -.-

Ha komolyan ki akarsz vele kezdeni, akkor most csak alapozz! Kerülj hozzá "közelebb"! Úgy értem, érdeklődj felőle sokat, légy udvarias/lovagias, meg ilyesmi. Ha látod, hogy tetszik neki, akkor kezdj finom (esetleg pajzán) célzásokat tenni, dicsérd, hogy milyen szép, stb... Aztán majd idővel, ha ő is "benne lenne" több is lesz belőle.

Ne rontsd el az iskolai éveidet azzal, hogy elrontod a kapcsolatodat az ofőddel!

ui.: nem mondom, hogy sok esélyed van egy 17 évvel idősebb nőnél EBBEN a korban, de ha úgy érzed megéri, Próbáld meg! Ha másra nem is, de tapasztalatszerzésre jó lesz... ;)

Sok sikert! :)

2014. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mutass egy képet róla! :) vagy linkeld bbe a face profilját! :)
2014. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!! :)
2014. máj. 7. 13:09
 9/9 partizan93 válasza:
Mekkora szerencsés vagy! :D Höhö-Szerintem minden fiatal srác fantáziál ilyenről.Nem mese tényleg hallani olyan dolgokról hogy sikerül a fiatal srácnak megb... egy 2x idősebbet :D Bár sajnos velem a 20 év alatt még ez nem történt meg.
2014. máj. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!