Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, legjobb barátoknak valljuk egymást. Kb. 1 éve ismerkedtünk meg, tök véletlen volt az egész, és mostanra mindent tudunk egymásról, és tényleg annyira kedves és aranyos :) Neki van egy barátja, akivel én elég jóban vagyok vagy voltam, vagy már nem tudom. A nyár végén sokat találkoztam a lánnyal, elhívott szüretelni, és fesztiváloztunk is, a barátja persze végig ott volt. Ezeken az alkalmakon mindig visszafogtam magamat, mert a barátja kényes erre. És így a nyár végén elkezdtem többet érezni a lány iránt. A lány tizenegyedikes, mi meg végzősök vagyunk a másik fiúval, osztálytársam. A másik fiú és a lány között eléggé rég óta tart a kapcsolat, és a fiú olyan rosszul bánik vele :( Én bevallottam a lánynak, hogy többet érzek, és azt mondta hogy mindent megtenne hogy boldog legyek, meg hogy nagyon fontos vagyok neki, de most ez így nem helyes, meg hogy bárcsak máshogy találkoztunk volna. Ez mit jelent? Várjak amíg szétmennek, aztán hozzam fel a témát? Vagy mit kéne tennem? Ahh szeretem :(

korok: lány:17

fiú:19

én:18



2017. okt. 14. 21:27
 1/1 anonim válasza:

Várd meg, h szakítsanak, akkor segítsd át a szakítás fájdalmán... Szeretni fog, mert ott voltál, amikor kellett...

Értékelni fogja...

2017. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!