Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A helyzet eléggé bonyolult. A lényeg azaz, hogy nemrég lassan egy éve már hogy rájöttem, hogy biszexuális vagyok. A legjobb barátom elfogadta, és minden rendben ment. Az elején még nem volt probléma mert egy lányba voltam közben szerelmes. Ám valamikor Valentin-nap után kiszerettem a lányból, akkor kezdődtek a bajok. A haverommal egyre többet veszekedtünk nagyrészt az én hülyeségem miatt. Persze mindig kibékültünk. Viszont egyre több időt akartam vele tölteni, és mondhatni kutyaként követtem. Természetesen ő is ki volt akadva ezen teljesen jogosan. Év végén volt egy nagyobb nézeteltérésünk és a végén már csak ismerősök voltunk. Eleinte nem zavart, úgy voltam vele, hogy attól, hogy ő nem tekint rám a haverjaként, én még tekinthetem annak (privátban mindig úgy búcsúztam el tőle, hogy testvéremnek szólítottam). Nyáron az egyik hétvégén elkezdtem vele álmodni, összesen 5 olyan álomra emlékszek amiben szerepelt valamilyen formában. Az első kettőben éppen csak feltűnt. A harmadikban konkrétan az egyik álmomban "főszerepet" kapott. A negyedik pedig alig egy hete történt meg. Ebben már szerelmes pár voltunk, és szinte azonnal felébredtem. ekkor jöttem rá, hogy február óta nem testvéremként szeretem őt (az ötödikről csak emlékfoszlányok maradtak meg, mint az, hogy egy falnál áll, és hátratekint, meg egy kórház parkja, meg annyi, hogy ebben is valami komolyabb szerepe volt). A negyedik álom után arra jutottam, hogy az agyam így akarja jelezni, hogy szerelmes vagyok belé már egy jó ideje (a negyedik álom azután jött, hogy naponta összefutottunk és mindig beszélgettünk, majd kibékültünk). Most leszek gimis, és osztálytársak, sőt padtársak leszünk. Már megkaptuk az órarendet és mindig együtt leszünk órán. Nemrég megkértem, hogy egy kicsit kerüljük egymást, mert nekem nagyon nehéz. Vágyok rá, hogy vele legyek, de nem akarom beáldozni az "újjászületett" barátságunkat, mert ő biztosan a lányokat szereti. Annyival könnyebb most, hogy végre beismertem magamnak ezt, így valamennyire tudom kezelni.

Ezek után mit kéne tennem?



2017. aug. 29. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne, hogy nem a te nemedhez vonzódik, akkor szerintem csak elfogadni tudod a helyzetet.
2017. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!