Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszenek neki? Tobbi lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenek neki? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Az iskolamba jar egy nalam 2 evvel idosebb srac aki szeptember elejen elkezdett tetszeni de eddig nem volt szimpatikus egyeltalan. Es eleg sokszor talalkozott ossze a tekintetunk rengetegszer arra lettem figyelmes hogy nez. Mosolyog mindig. Ha ranezek allandoan piros. Szinte mindig ott van ahol en. Parszor ugy lattak a barataim hogy oda akar jonni de ez lehet csak veletlen tunt ugy. Es mikor a folyoson vagyunk es eppen ugy jon ki hogy egymas mellett kell megallnunk(tobbszor van ilyen) mindig a foldet nezi es turja a hajat. Viszont baratnoje volt. De szeptember vegen szakitott vele. Aztan most van egy lany aki elegge nyomul ra es nagyon sokszor egyutt vannak es bevallom hogy eleg feltekeny vagyok. Parszor neki mentem mar es egybol bocsanatot is kertem o meg mosolyogva valaszolt mindig es en mindig tiszta gazul ereztem magam. Es mindenki azt mondja hogy beszelnem kene vele es mar annyiszor zerettem volna de egyszeruen nem merek odamenni hozza.

2017. okt. 14. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Zavarban van a közeledben ez máris egy jel. Beszélgess vele majd felszabadul és te is. Kezdj bele mielött lenne valami a másik lánnyal.
2017. okt. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

29/L

Nem tudom szó szerint idézni Lois Griffint, de valami ilyesmi a válaszom: "(...) azt kérdezed, hogy egy lány elhívhat-e randira egy fiút? (...) szánalmas és én soha nem tenném, de te nem én vagy, ugye?" Vond le a konklúziót. Segítek: NE te udvarolj, de ha meg akarod alázni magad, akkor csak nyugodtan! Hadd nőiesedjenek azok a pasik! Yuck...

2017. okt. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!