Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy lany es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lany es szemtol szembe nagyon jol elvagyunk, de ha irok neki mindig sok ido mire vissza ir es o sosem ir ram, ettol fuggetlenul lehetseges, hogy tetszem neki? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szoval jar a sulimba egy 2 evvel idosebb lany, akivel par honapja lettem joba. Egyszer eljott a baratnojevel egy bulimra es 3 oran at beszelgettunk kettesben (ott ismerkedtunk ossze igazan). Aztan sulis kirandulasnal este is lejottek a szobankba aztan en mentem fel hozzajuk pialni hajnalban azert, mert hivtak. Nem reg elhivtam kettesben talizni es el is jott, kaveztunk aztan feljott a lakasomba dumalni (nem tortent semmi). Felek, hogy csak haverkent gondol ram es nem tetszem neki, ezek mellett sosem ir es ha en irok eleg nagy idokozokkel ir vissza. Nektek mi a velemenyetek? (egyszer reszegen kuldtem neki egy uzenetet, hogy szerelmes vagyok bele, ekkor azt irta, hogy nyugi nem. Masnap ugy tettem mintha nem tudtam volna errol es nem akarta elmondani, hogy mit irtam neki, aztan vegul elmondta...ez is jelenthet valamit?)

2017. szept. 25. 18:09
 1/1 Anna0728 ***** válasza:

Nem gond! Lehet hogy MÉG nem tetszel neki. Közös téma stb.

nagyon fontos a közös téma! Ha érdekel részletesebben akkor írj!

2017. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!