Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek elony vagy hatrany...

Szerintetek elony vagy hatrany az ha valaki a korahoz kepest 3-4 evvel idosebbnek nezz ki? Sportos vagy olyan lanyok tetszenek akik el hanyagoljak magukat? (lenyeg, hogy jo cuccokba jarjanak a tobbi nem szamit)

Figyelt kérdés
Van egy ismerosom 14 eves de kinezz 18-nak, elegge festi magat es a stilusa sem a korahoz illo, es alapbol ugy viselkedik mint ha tobb lenne csak eppen nem all jol neki.Csak azt nem tudom,hogy miert kell oregiteni magat? Most mi szukseg van arra?

2013. aug. 19. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Semmi. Manapság a kis taknyos 14 éves p*csák úgy akarnak kinézni, mint egy felnőtt nő. Viselkedjetek a korotokhoz illő módon!
2013. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hátrány, ha valaki koravén. Én pont fordítva vagyok, 23 évesen 17-nek szoktak nézni, a személyimet is mindig elkérik, mert nem hiszik, hogy elmúltam 18. De szerintem ez még mindig jobb..
2013. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elhanyagoltság alatt mit értesz?

Ha azt hogy nem igazán nőies ruhákban jár akkor elvagy tévedve,sok gyönyörű nőt szoktam látni akik lazább ruhában is nőiesek,ha viszont ápolatlanságra gondolsz(piszkos ruha,zsíros haj)akkor az igénytelen.

Nekem nem igazán jön be hogy idősebbnek akarnak tűnni,de az ő dolguk.

2013. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már 28 leszek lassan, és 19-nek pár hete is 19-nek néztek. Röhej. És nem először fordul elő. Sokat gondolkoztam miért van ez, és arra jutottam, hogy én pont nem tartozom azok közé, akik vastagon sminkelnek, természetes, hullámos a hajam, levegőn szárad, nem hordok lotyós ruhákat, nem fújok magamra nehéz illatokat. Se tinikoromban, se a huszonévek alatt nem vittem túlzásba a sminket, egyáltalán nem szoliztam, a bőröm is ezért van jobb állapotban mint a legtöbb 30-hoz közelítő nőnek. A mai világban ez szokatlan, pont amiatt, amiről írtál, hogy a 14 évesek 18-nek, de az sem ritka, ha 20-nak néznek ki. Szóval szerintem mindenképp hátrány, ha valaki öregebbnek néz ki a koránál. Korán kiégett nő lesz belőle.
2013. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3# Az apoltsagara ertettem,hogy nem torodik azzal,hogy hogyan nezz ki csak jo cuccokba jarjon! Erted?

Azzal en is egyet ertek,hogy ha valaki noies es apolt az akarmilyen lazabb ruhakban is ugyanolyan szep es noies marad...


A tobbinek koszonom a valaszt! :)

2013. aug. 19. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!