Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek még a legjobb barátomnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek még a legjobb barátomnak?

Figyelt kérdés

Szeptembert kb végig veszekedtük, de azt megbeszéltük a hónap végére (idegesek voltuk most mindenkinek összejött minden, család, vizsgák). A veszekedés előtt kb olyan voltunk, mint akik járnak, miután kibékültünk alig engedte, hogy hozzáérjek.

Én folyamatosan azt éreztem, hogy már nem szeret, de ő mondta, hogy félreértem, ő kedvel (de nem mondta, hogy szeretne), úgyhogy bennem van, hogy nem szeret.

Most az utóbbi 1-2 hétben (főleg 1) kezdte el tűrni,hogy hozzáérjek (megölelés ilyenek), de magától nem kezdeményezte. 1-2× mintha bókolt volna, meg nézett volna rám elismerően (amikor kiöltöztem), de nem nyít. Idő kell neki? Nagyon félek, hogy elveszítem...

Múltkor bírkóztunk nála, azt ő kezdeményezte. Néha szokott cukkolni, néha észre se vesz...

Teljesen bizonytalan vagyok,beszélni nem akarok vele, mostanában volt pár komoly beszélgetésünk, és nem akarom, csak a megbeszélesekkel zaklatni.

16 évesek vagyunk, én a lány,ő a fiú


2017. okt. 15. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd hogy spontán történjenek meg a dolgok, ne izgulj így rá a dologra

Talán ha ennyire nem akaszkodsz rá akkor észbe kap hogy hoppá ez a csaj se fog örökké teperni utánam

Szoval kicsit hagyd a folytonos megbeszélni kéne dolgot stb

Kicsit teperjem ő

Bár most tetszik neki hogy ezt teszed ezert tesz rá egy lapáttal

Szerintem :)

2017. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, én is arra gondoltam, hogy a megbeszélést hagyom egy ideig.

Azt hogy érted, hogy ne akaszkodjak rá? Kb mindennap látom az iskolában, sokat is lógunk együtt.

2017. okt. 15. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Azzal nincs gond

Ugy ertem ne simogasd vagy olelgesd nem kell sokszor hozzáerni, érezze azt h már annyira nem erdekled

2017. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!