Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejon egy fiatalabb fiu. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejon egy fiatalabb fiu. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy suliba jarunk, kb 2evvel fiatalabb. Meg soha nem beszeltunk, de nagyon tetszik kivulrol is, es aokat szoktam figyelni, viselkedesre is eleg megnyero. ELeg sokszor osszetalalkozik a tekintetunk, nagyreszben mert eszreveszi, hogy figyelem, de volt mar, hogy o nezett, bar lehet csak azert, mert allandoan bamulom.(Egyebkent nem tudom mennyire szamit, de van legjobb baratja(ket csaj), de rajtuk kivul csak igy egy ket fiuval van joban, tehat nem tul nepszeru, sot visszahuzodo, kicsit benacska. En egy nagyon eleven lany vagyok, altalaban a kozeppontban vagyok, lehet ezeket felesleges volt leiirni)Tehat szerintetek mit tegyek, van ra esely, hogy legyen valami, illetve mennyire gaz, ez a bamulos dolog? (ne direkt csinalom sajnos) 17/L

2017. okt. 15. 16:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Te tényleg egy olyan fiúval akarsz kezdeni, aki annyira nyuszi, hogy mellette te lennél a férfi? Ez gáz.
2017. okt. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, nem tudom miert, de borzasztoan tudnak vonzani a fiatalabb es benabb sracok. Az osszes baratnom allandoan ezen rohog... :(
2017. okt. 15. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!