Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalabb (20 alatti) sracokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb (20 alatti) sracoknak bejon ha egy lany konditerembe jar, nem nagyon vekony es egy kis izom latszik rajta?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 23:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Igen,elég vonzó:)

17/F

2013. ápr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nekem igen :)
2013. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nagyon is, ne legyen gebe.
2013. ápr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
mutass képet igy látatlanban ugy is kinézhetsz, mint a Swarcenegger nyakára ületetett barbie- fej... :D
2013. ápr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Most komolyan,ti láttatok már Magyarországon túl izmos lányt,a hivatásos fitness modelleken kívül?

Én 15 év edzés és tucatnyi konditerem kipróbálása után sem..

2013. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
47%

Ott a pont előző, csak ugye a sok buta embernek csak a véglet létezik... mellékelt példa eggyel fölötted.


On: nekem bőven bejött, amikor 20 alatt voltam.

2013. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Wash én ugy emlékszem egyszer sem tettem rád negativ megjegyzést igy elvárom, hogy te se tegyél rám. És ha már ilyen felenóm intelligens embernek tartod magad akkor méginkább nem értem, hogy miért nem vagy képes leszürni az irásomból érezhető ironiát...
2013. ápr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nekem bejön(ne)!

F.

2013. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti, letojom, ki mit mondott kire, ha hülyeséget beszélsz, ez jár. Mert ez tömény hülyeség volt, nem irónia (az kissé mást jelent), és már rohadt unalmas, hogy amikor az izom és a lány szavak egy mondatban szerepelnek, rögtön csak a férfi testépítő test merül fel. Még csak nem is vicces.


De tegyük fel, olyan buta vagy, annyira fogalmad nincs a téged körülvevő világról, hogy tudd, hogy még a jóval könnyebben izmosodó férfiaknak is rengeteg munkájukba kerül egy nagyon izmos test kialakítása, hát még a nőknek, hogy Schwarzenegger pont azért lett legenda, mert kb ő volt a legizmosabb ember a világon akkor, és kb senki nem tud úgy kinézni, nemhogy egy lány (a szükséges hormonkezelés arcra gyakorolt hatásairól nem is beszélve), de még ott van, hogy KIS izom, akkor mi a rákért lenne létjogosultsága a NAGYON izmos poénoknak? Úgy mégis. Ennyire bonyolult a kis és a nagy megkülönböztetése?

2013. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Wash, én úgy látom te vagy az aki nem vagy képes felfogni egy jó poént! Prof csak jópofa volt, de te k.rva unalmas fazon vagy!!!!
2013. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!