Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jóval fiatalabb fiú jön be....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóval fiatalabb fiú jön be. Lehet valami? Mi a velemenyetek? ⬇

Figyelt kérdés

En 17 vagyok, o 13. Egyutt sportolunk es nagyon tetszik,(tudom kicsit fura es beteg, a korkulonbseg a legvisszatartobb ok)

Kb egesz edzesen egymast szoktuk nezni, a haverjai minidg lokdosik, meg osszesugank mikor a kozelukbe megyek. A korkulonbsegen van meg egy apro baj, az anyukaja az edzo es eszrevette a "szemezgetesunk". Az elejen allandoan engem figyelt meg meregetett eleg szigoru tekinettel, de mulkor egymas mellett alltunk a fiaval es rank nezett es elmosolyodott, en ezt pont lattam es veletlenul elmosolyodtam oromomben, ezt is latta...azota meg nem volt edzes.Egyebkent meg csak egxszer beszeltunk, az is inkabb viccelodes volt,csak koszonni szoktunk. En sem vagyok ebben az egeszben biztos, mert tetszik, de megis csak 4evvel fiatalabb, ami ebben a korban nem keves. Mit tegyek, mit ne tegyek? Mit gindoltok a dolgrol?



2017. okt. 15. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet szerintem kapcsolatot kezdeni vele. Ennyi idős korban nagyon éretlenek a fiúk.
2017. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mcrgt2 ***** válasza:
Felejtsd el mert egy 13 éves kisfiú agyilag kb 5-10 eves szinten van. Meghát nem tudnál vele normálisan őszintén beszélni mert lehet egyik percről a másikra átvált 5 éves szintre. Meghát lehet most te teszel neki de pár nao mulva meg majd más. Inkább hagyad mert még gyerek keress egy kicsivel idősebbet. Pl 15-16 bár még itt is vannak problémák agyilag némelyiknél.
2017. okt. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy próbát megér :)
2017. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy megérné és tetszetek is egymásnak, próbálkozz! A korkűlönbség nem lehet ekkora akadály! :) Én is 17 vagyok és a legjobb barátom 13 éves fiú. Évek óta. Mindenben megértjük egymást. Csak a távolság miatt nem lett belőle szerelem, pedig régebben mindketten akartuk. Lehet ritka az ilyen, de egyáltalán nem beteg.
2017. okt. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!