Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szólítsam le a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le a lányt?

Figyelt kérdés

Minden hétfőn megyek infóra és akkor szoktam látni őt. Úgy vettem észre, hogy megnézett engem, de NEM BIZTOS. :/ Nekem is bejön (nyílván-_-). Megnéztem az órarendüket a suli honlapján, és nekik holnap csak hat órájuk lesz. Nekem elmaradt az utolsó kettő, ezért arra gondoltam, hogy majd 5. óra után megkérdezem tőle, hogy lenne kedve suli után sétálni. Ha valakinek van jobb ötlete, vagy volt már ilyenben része, az segítsen, mert én félek, nekem ez az első, hogy ennyire tetszik valaki. :(

Én 10.-es vagyok, ő 9.-es és mindekettem különbözünk az átlagtól...


2017. okt. 16. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beszélgettél vele korábban?
2017. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, csak látni szoktam.
2017. okt. 16. 19:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát így elsőre odamenni,s találkozóra hívni,úgy hogy még jó formán a nevedet se tudja,az egy kicsit meredek.
2017. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor mit mondjak neki? :(
2017. okt. 16. 19:10
 5/11 anonim válasza:
Szerintem mutatkozzatok be egymásnak elsőnek is.
2017. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen,beszélgess vele személyesen,majd ha jól ment,folytathatod fb-n. Utánna találka.
2017. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sztem lazizd be menj mellé és ismerkedj..

És ha jól sikerül akkor hívd el,

Ui: ha segítesz neki, pl leesik valamilye.. akk nyerő ügyed van

És sok sikert

2017. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
16%
Lökesd fel valakivel, és az adott személyt verd meg.
2017. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az jó lenne, ha azért alapvető információkat tudnál a lányról. Ha van az osztályban jó haverod, kérdezz a lányról tőle... Pl nekem is tetszett valaki az egyik osztályból, nem szólítottam le, ami szerencsés volt, később kiderült, hogy ultra zárkózott és senkivel sem beszélget a suliban. 17f
2017. okt. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy csak úgy elmegy veled, ha még nem is beszélgettetek. szerintem mosolyogj, kezdj el ráköszöngetni, aztán oda lehet menni hozzá apró kis indokokkal hogy "nem láttad xy tanárt?". utána pedig, ha már beszélőviszonyba kerültök, magától is megy a dolog! :)
2017. okt. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!