Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan reagálnátok, ha egy lány odamenne hozzátok és azt mondaná, hogy szerelmes beléd?

Figyelt kérdés

Soha nem láttad ezt a csajt...de azt mondja ,hogy szeret!? Lesz*arnátok nem?

15/L



2016. ápr. 28. 08:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
62%

Én azt mondanám, hogy ülj még vissza a padba és vedd elő a nyelvtan könyved!

Az eleje a mondatnak még többes szám második személy, a vége meg már egyes szám második személy.

2016. ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Hatnmmondommeg válasza:
71%
Én azt mondanám h: megszeretnélek ismerni eloször :)
2016. ápr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
53%
Én hihetetlenül boldog lennék!! És mindenképpen elhívnám valahova, hogy megismerjem. :3
2016. ápr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
42%
Attól függ
2016. ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%
Kinevetném. Már csak azért is mert nálam a szerelem és a szeretlek szó csak akkor hiteles ha van közös kapcsolat, ismeretség. Így hogy odajönne egy lány és mondaná nem venném komolyan. Hiszen nem is ismerem, nem is láttam még, nem tudom a szokásait és ő sem az én szokásaim.
2016. ápr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
44%
Egyből vinném a bokorba :D
2016. ápr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%

Én előszöris duplán meglepődnék. Egyrészt azért, mert valaki a semmiből odajön ezzel, másodszor azért, mert a valódi szerelem akkor alakul ki, ha megvan a kölcsönös vonzalom, ISMERETSÉG, jól működik köztetek minden és megvan az a leírhatatlan boldogság. Persze a szerelmet nehéz körülírni, de ezek kellenek hozzá.

Amit te érzel, az nem szerelem, hanem vonzalom. A világ legszebb szava és érzése a szerelem, ne dobálózzunk már vele.

2016. ápr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
:D Utolsó 😂😂😂 Én nem ilyen vgyok ,hogy csak úgy odaállok valaki elé és"szeretlek"😂😂 Sőt nekem nagyon nehezemre esik kimondani az "sz" betűs szót..:D Csak én már belészerettem sajna ..úgy,hogy ő azt sem tudja ,hogy kivagyok...és így nagyon rossz a helyzett...A srác meg nehéz esett..ő nem olyan akire rá írsz facebookon...ő olyan más ,ezért szerettem belé...És én is ilyen vagyok...
2016. ápr. 28. 09:50
 9/32 anonim ***** válasza:
90%

nem értem mit nehéz kimondani azon az "sz" betűs szón:

Szopnék. :D

2016. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
De nagy móka Miki itt valaki...:D
2016. ápr. 28. 10:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!