Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondjak neki, hogy megbocs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki, hogy megbocsájtson? 16/F 16/L

Figyelt kérdés
Lesz egy buli, ahol szerelmet akarok vallani egy lanynak. Sokaig beszeltunk 3 honapig korulbelul, de tudtom nelkul megbantottam, ne gondoljatok olyan egetrengeto dolognak, en is nemreg realizaltam, de ugy latszik ennyi is eleg volt neki.. Volt 3 randink majdnem osszejott a dolog. Nagyon szeretem, miket mondjak neki hogy nala is berobbanjon odabent valami? Normalis valaszoknak “like”.

2017. okt. 17. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsőként mondd el neki, hogy nem akartad megbántani. Majd egyszerűen mondd meg neki, hogy akarsz többet is. De maradj férfi! Nehogy zokogni kezdj ott, vagy remegni az izgalomtól. Csak kemény tökűen! :)
2017. okt. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a legjobb, ha őszinte vagy, azt biztos értékeli. mondd el neki így, hogy nem gondoltad hogy megbántod ezzel, és nagyon sajnálod, de fontos neked és nem szeretnéd elveszíteni.
2017. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!