Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 12 éves vagyok, és belezúgtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ROFUSZ kérdése:

12 éves vagyok, és belezúgtam nagyon az egyik lányba az osztályomból, ( kérlek ne irjátok; Tul korai)! Na, szoval az lenne hogy hogy mondjam el neki hogy szeretem, nem akarok nagy felhajtást. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 21:29
 1/6 anonim válasza:
84%

Legegyszerűbb mond meg neki személyesen :)


De ha nem ilyenre gondoltál akkor küldj neki “VÉLETLEN” egy szívet :) és ha ős is küld neked akkor már meg is van! Ennyit tudok mondani 15/f

2017. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

Pedig sajnos muszáj ezt írnom.

Korai. Ne csináld. De tényleg.

2017. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki egy levelet és tedd a tolltartójába! Ird azt hogy szeretnél vele kettesben beszélni es akkor mond el neki Ennyi idősen ez bővel elég
2017. nov. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legyél vele kedves hivd el valahová pl.:a büfébe és ülj mellé beszélgessetek és ez majd csak jön magától.

Remélem segítettem :)

2017. nov. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Beszélgess vele finoman közeledj ha menzások vagytok foglalj neki helyet.Remélem tudtam segíteni
2017. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MrFish2420 válasza:
Tudom hogy egy éves már a kérdés, de az lenne a válaszom, hogy ha esetleg suli után egyedül megy haza, akkor menj oda hozzá és mondd meg neki, hogy egyik nap menjen el hozzátok vagy játszótérre vagy akárhova, csak ketten legyetek és azt is mondd, hogy beszélni szeretnél vele. Gondolom jó hosszú a válaszom. Remélem ez segít :)
2018. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!