Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Mondjak le róla?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mondjak le róla? Vagy érdemes rá várnom?

Figyelt kérdés

Szóval szerelmes vagyok egy fiúba. Tegnap ezt elmondtam neki. Ő azt mondta hogy ő most nem szerelmes senkibe, éshogy várjunk még pár évet, aztán visszatérünk rá. (Amúgy nagyon jó barátok vagyunk)

(Minden választ köszönök).

13/L


2017. szept. 23. 17:09
 1/3 mcrgt2 ***** válasza:
Ha ezt mondta akkor a leges legérdekesebb várnotok! Mivel ő is látja hogy fiatalok vagytok még és kicsit még érni akar.
2017. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az mindenesetre szép tőle, hogy őszinte és nem köntörfalaz. Nem szerelmes beléd, de nem is akar megbántani. Talán később lehet ez másként, de lehet, hogy ez csak barátság. lehet, hogy ez nem igazi szerelem a részedről, csak a hormonok játéka.
2017. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Anna0728 ***** válasza:
Mindenkével eggyet értek! AAnyit fűzök hozzá,hogy legyél vele sokat, keresd meg a közös érdeklődési körötöket, hogy legyen miről beszélni! Legyen ez videós, film, sorozat, esetleg más dolog. (van egy srác aki nekem nagyon tetszik nagyon szeretjük a mémeket, ezért van okom ráírni vagyis küldök neki egy mémet és akkor már indulhat is a beszélgetés. Évfolyamtársam és élőben még annyira nem beszélünk de ez most nem fontos.) Szóval sok időt tölts vele.
2017. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!