Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a távolság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a távolság elválaszt?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a sztori, hogy találkoztam egy fiúval és eltöltöttünk egy kevés időt egymás társaságában, ami alatt kiderült, hogy nagyon hasonlóak vagyunk, a személyiségünk passzol és megvan a vonzerő közöttünk. Az én oldalamról ez amolyan szerelem első látásra volt. Viszont valójában többszáz kilóméterre lakunk egymástól, és nekem haza kellett jönnöm. Elbúcsúztunk egymástól, abban egyezve, hogy tartjuk a kapcsolatot, és ha tudjuk, majd látogatjuk egymást (sajnos ez leghamarabb csak nyáron történhetne meg).

Viszont így rá kellett jönnünk, hogy a dolgok nem mehetnek, ő pedig mondta, hogy van egy alakulóban levő kapcsolata. Én természetesen ilyen távolról nem kérhetek tőle semmit. Azt is mondta, hogy ha közelebb élnénk egymáshoz, minten teljesen másképp lenne... ez fáj az egészben legjobban. Egy országhatár és 300km választ el minket.

Fogalmam sincs, mit tehetnék. A legésszerűbb válasz az lenne, hogy felejtsem e a fiút, de hiába, nem megy az oyan könnyen, mivel hatalmas benyomást tett rám.

Esetleg volt már valaki hasonló helyzetben? Véleményeket és saját történeteket is szívesen várok!



2017. okt. 17. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem voltam még ilyen helyzetben de szerintem próbálj vele mindenképp sokat beszélni videochaten is és ha megvan köztetek a vonzalom és tényleg nagyon sokat beszéltek minden nap és mindent elmondtok a másiknak talán működhet. Van egy barátnőm akinek a barátja Amerikában élt és 6 évig voltak együtt úgy hogy egy évben 2szer találkoztak. Szóval vannak csodák de alapvetően ez egy nagyon nehéz ügy. Próbáld meg ezt a rengeteget beszélést és meglátod mi lesz belőle. Ja és meg valami ha van egy kezdődő kapcsolata akkor az első időkben ne éreztesd hogy szerelmes vagy belé csak hogy barátok vagytok...
2017. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nekem is ugyanaz volt de szerencsére a srác viszonozta az érzéseket.Azóta sajna szét is mentünk.De egy nagyon jó tapasztalat volt
2017. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt elsősorban magadban kell mérlegelned. Milyen személyiség vagy? Féltékeny lennél, ha nem tudnád, hogy kikkel megy el bulizni péntek este? Megérné, hogy minden este rosszul érezd magad, ha érzelmes típus vagy, mert nem tudsz hozzábújni a távolság miatt? Tudom, hogy nagyon nehéz lesz, ha úgy döntesz, hogy lezárod magadban, írd meg neki. Írd le, hogy ha ti továbbra is tartjátok a kapcsolatot, egyikőtök sem tud majd száz százalékosan továbblépni és csak csalódás lesz mindkettőtöknek. Egy idő után már csak emlék lesz neked a srác és ha találkozol valakivel, aki tényleg tud téged szeretni és bármikor fordulhatsz hozzá, az fog igazán boldoggá tenni. Néha muszáj elengedni valakit, hogy legyen lehetőséged megismerni mást.
2018. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!