Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de a távolság és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de a távolság és a büszkeségünk elválaszt egymástól. Szerintetek még leszünk valaha újra együtt?

Figyelt kérdés
Volt egy egy és fél éves kapcsolatom. Aminek egy csúnya összeveszéssel vége lett.Azóta eltelt egy és fél év , és állandóan találkozgatunk,és ha együt vagyunk akkor olyan mintha újra együt lennénk.Az a baj,hogy messze lakunk egymástól és egyikünk se meri újrakezdeni a dolgokat.Amióta vége lett ,egyikünknek se volt normális kapcsolata.Az a baj hogy én még mindig szeretem , soha senkit sem tudtam úgy szeretni mint őt...
2009. dec. 13. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha képes lesz valamelyikőtök félredobni a büszkeségét, lehet

Anélkül biztosan nem

2009. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad meg,hogy pl. suli miatt alakult ki a nagy távolság, vagy már mikor összejöttetek is megvolt?

A nagy összeveszés is amiatt volt, hogy pl. valamelyiktek másik városba ment tanulni. Ha pedig már mindketten dolgoztok, akkor próbáljatok meg egymás közelében munkahelyet találni, persze ez tudom, hogy ez manapság nem egyszerű. Ha pedig a munka sikerül az összeköltözést már könnyebb megoldani, mert albérletet mindenhol találni. Persze mindezen problémáktól függetlenül az egész csak rajtatok múlik, ha nagyon szeretitek egymást, akkor küzdeni kell és biztos, hogy sikerül. Azért ha mostanában nem került szóba köztetek a dolog, akkor mindeképpen kérdezz rá, hogy ő még hogy érez irántad. Távkapcsolatban meg nagyon sok pár él, vannak akik csak havonta egyszer kétszer tudnak találkozni mégsem csalják meg egymást, hanem kivárják amig lehetőségük lesz az összeköltözésre.

2009. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia,Sajnos ezzel én is így vagyok..Nekünk nagyon sok tényező van ellenünk.. Szülők,távolság és az hogy büszke nagyon magára... Pedig tudom hogy szeret én is őt,de a büszkesége mindent legyőz és nem tud mit kezdeni vele.. Már lassan 2 hónapja hogy nem tudok felőle semmit sem,nem tudom mi történik vele és azt sem tudom hogy mit csinál,csak azt tudom mondani hogy várok rá amíg csak lehet... Nehéz a dolgokat így végig csinálni hogy vársz valakire aki lehet nem lesz a Tiéd többet,de a szerelem az legyőz mindent.Legalábbis nálam mindent...
2010. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!