Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a legjobb barátnőmnek, hogy szeretem? 17/F

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy holnap hazakísérem. Régebben beszélgettünk róla, hogy neki ki jön be, de nem mondta meg, én amikor megyünk hazafele, szóba hoznám ezt, és mondanám neki, ha ő elmondja akkor én is elmondom, hogy nekem ki a szerelmem. Ahogy ismerem ebbe tuti beleegyezik, és akkor elmondom neki. Mit gondoltok, milyen? Vagy ti hogy csinálnátok?

2017. okt. 18. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat sztem nem kell ekkora felhajtas. Eleg csak ha beszelgettek tok random dolgokrol aztan atmenteK egy lelkizesbe es aztan megprobalsz egyre kozelebb kerulni hozza es elmondod mit erzel es h ugy gondolod tudnia kell. Eloszor lehet meghatral majd, de sztem vissza fog jonni. :) Nekem amit te mondtal az kicsit fura. Olyan ovis kicsit, vagy nem is, altalanos sulis😅. De ahogy erzed. Nem ismerlek titeket, de sokkal jobb kicsit erettebben hozzaalni 😏
2017. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ne igazán szoktunk olyan témákról bezsélgetni, amihez illene ez. Vagy legalábbis szerintem nem túl izléses a földrajz doga megbeszélése közben benyögni azt, hogy szeretem. Szóval vele nem igazán beszélek olyaj témákról amiről rá lehetne erre terelni a dolgokat.
2017. okt. 18. 23:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen hívd el randizni, csak azt is vedd bele, ha ő nem érez irántad többet, könnyen bukhatod a barátságot is.
2017. okt. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Szerintem jó amit kitaláltál, csak legyen bátorságod hozzá. Ha neki is tetszel, akkor hogyan tovább? Úgy értem, hogy ne pont a házuk előtt áruld el neki, mert lehet hogy nem akarja hogy ezek után bemenjetek együtt az üres lakásba, szóval lehet ezért mást mond, mint amit érez. A séta elején tessék elmondani neki és útközben megbeszélni a dolgokat.

17L

2017. okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jött össze, nem jött iskolába. De azért írhattok még ötleteket. Aki válaszolt annak meg köszönöm.
2017. okt. 19. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó az amit ki találtál csak ne szálljon el a batorsagod

Hát akkor holnap tedd meg

Okosan és drukkolok 😁

2017. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Sehogy!A barátság nem összeegyeztethető ezzel,90% hogy ebből csak rosszul jössz majd ki.


Ha saját magamból és a legjobb barátomból indulok ki(leszögezném hogy én nem vagyok szerelmes belé),biztos vagyok benne,hogy egy egy ilyen vallomás után a barátom nemcsak elküldene az anyámba de többet szóba se akarna állni velem.

A lányok olyan fiúkkal barátkoznak többnyire akik nem tetszenek nekik és nem szeretik,ha ilyen módon "hátba" támadják őket,ha valóban ő is kedvelne téged,akkor már minden bizonnyal nem lennétek csak barátok.


22f

2017. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben azért nem mondtam el, hogy ki tetszik egy srácnak mert pont ő jött be. Amikor úgy érzed ez a megfelelő pillanat (lesz ilyen, majd jön magától) akkor valld be neki.

Egyébként szerintem szuper, hogy be mered neki vallani, sajnos egyre kevesebb az ilyen srác. Én nagyon drukkolok nektek ;)

2017. okt. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!