Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni azt a személyt akibe több éve szerelmes vagyok viszonzatlanul? ❤🔒

Figyelt kérdés

Kérlek ne olyanokat írjatok,hogy túl fiatal vagyok ehhez,és ne foglalkozzak ilyenekkel.


Röviden annyi a lényeg,hogy szerelmes vagyok valakibe,de ő nem viszonozza az érzéseimet:(

Folyamatosan ő jár a fejemben,és nem tudok másra gondolni. Lehe,hogy soha nem fogom elfelejteni?--első szerelmem-- néha már azt hiszem,hogy kiszerettem belőle,de mégsem ahogy meglátom,vagy csak a hangját meghallom rá kell jönnöm,hogy én még mindig szeretem őt.


Tudtok valami tanácsot adni? Vagy nem lehet semmit tenni?


13/L



2017. okt. 19. 18:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Miért viszonzatlan?

Amúgy 2 opció van

1) egy másik fiú

2) elfoglalod magad,pl tanulás,hobby stb.

2017. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Kb.annyit tud rólam hogy létezem 😂😂😂 és úgy érzem nem is szívesen van a közelemben,vagy nem tudom olyan fura. Próbáltam már beszélgetni vele,de nem annyira jött össze.
2017. okt. 19. 18:33
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hű... Nekem is volt ilyen. Illetve van is.
2017. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem az érzést...és tudom, hogy nem lehet elfelejteni, mert mindenről ő jut az eszedbe. Én a következőt csináltam: Elkezdtem könyvet írni, s beleírtam minden féle érzésemet...A valóságot egy kicsit megváltoztatva leírtam. Egy jó kis szerelmi csalódásos Fantasy könyv lett belőle.


15/F

2017. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz ötlet,csak nekem nincs érzékem ilyenekhez,és szerintem két sor után abbahagynám. :D
2017. okt. 19. 18:53
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Az elején nekem sem volt érzékem hozzá. Körülbelül két éve, tehát én is 13 évesen kezdtem el írni könyvet egy csalódás miatt. Az első hidd el, nekem is borzalmas volt...:) De aztán minél többet írtam, annál több érzékem is lett hozzá...szerintem egy próbát megér :)
2017. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm lehet megpróbálom :)
2017. okt. 19. 18:57
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
És nem is az a lényeg, h jó legyen...hanem hogy neked jobb lesz. HA egy papírra leírod a negatív érzéseidet, vagy éppen gépbe begépeled, utána sokkal de sokkal könyebb lesz azt a fájdalmat magaddal hordoznod. Főleg, ha egy másik karakterhez rakod - ugye a könyvben - ezeket az érzéseket. Ilyenkor öntudatlanul is úgymond "eltávolítod magadtól ezeket, s a karakter kapja meg...
2017. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Remélem segíteni fog! :) felnőttként talán még szívesen is olvasnám vissza. :)
2017. okt. 19. 19:01
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
Én neten írtam sztorit, többet is aminek a főszereplője volt. Nem segített, de elég jól fantáziáltam róla... :D Aztán egyszer csak elkezdtem érezni, hogy nem köt hozzá semmi érzelmileg, mert csak a külseje vonz. Onnantól egy hétre teljesen kiszerettem belőle két év után. Kitartás, lesz jobb! :)
2017. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!