Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? (Bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Még az érettségi időszak alatt kezdtem el itt gyakorin beszélgetni egy lánnyal. Az ország két különböző sarkában lakunk, de ha minden jól megy, akkor szeptembertől ugyanarra az egyetemre fogunk járni. Szóval elkezdtünk beszélgetni, és kiderült hogy sok közös van bennünk, és nagyon kedves lánynak tűnik. Nemrég facebookon is ismerősök lettünk, így már láttam róla képeket is, és hát eléggé szép lány. Túlzásnak tartanám kijelenteni hogy szerelmes vagyok belé, hiszen még nem is találkoztunk, de eddig szinte minden passzol. A kérdés az, hogy éreztessem vele azt beszélgetés közben, hogy el tudnék képzelni többet barátságnál, vagy ne, és csak élőben tegyek ilyet? Illetve ha az előző kérdésre igen a válasz, hogyan tegyem? Vagy hogyan tudnám kipuhatolni azt hogy ő hogyan tekint rám?

Kicsit hosszú lett, lehet csapongó, de remélem érthető azért. Megköszönöm ha elolvastad, azt pedig még inkább ha valami hasznos tanácsod is van, és megosztod velem. :)



2017. jún. 24. 19:53
 1/6 mcrgt2 ***** válasza:
100%
Hát szerintem vágj bele :D.mondjuk az a részét nem tudom hogy jó lenne-e érzelmed kimutatni mert akkor ha randiznátok nehezebb dolgotok lenne mert már eleve ugy randiznátok hogy eggyutt vagytok. Ezt ugy értem hogy pl elkezdtek most beszelgetni es elmondod erzeseid es ha ő is igy érez akkor folytatjátok a beszelgetest és egy hét se telik el és eggyutt vagytok vagyis ti ugy fogjátok erezni mert annyira kozel vagytok mar erzelmileg egymáshoz,és mikor tali lesz akkor kicsit nehezebb lesz mert nem biztos hogy tudtok majd mirol beszelni bár ez csak az én tapasztalatom (nyugi nem negativ ertelembe mondtam ezeket, mi is tok jol elvagyunk csak az eleje fura volt igy kicsit)
2017. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
43%
Ha a mellemre, vagy a seggemre tennél megjegyzést, azonnal elvágnád magad nálam. Meg akkor is, ha látom, hogy minden lánynak ugyanúgy nyalizol. Szerintem ez rém szánalmas. Mint amikor egy gáz kisfiú felbátorodik.
2017. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: Mindenképp belevágok, csak azt nem tudom hogy hol húzzam meg a határt, mi az amit még leírok neki, és mi az amit csak élőben. Ezért írtam ki a kérdést.:D

#2: Nem tudom miből gondoltad hogy a mellére vagy a fenekére tennék megjegyzést, és nem nyalizok így minden lánynak, de jó hogy ismeretlenül jobban tudod.

2017. jún. 24. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan írd meg neki, hogy kedveled öt és már nagyon várod hogy találkozzatok.
2017. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
Ez aztán értelmes cselekedet volt... ha itt találtál rá, akkor nem jutott eszedbe hogy olvassa és mivel így körülírtad rá is ismer?
2017. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 I noor Y ***** válasza:

Legyél turelmes ( de nagyon)

Ne akarj elore semmit mert a vegen meg besulsz.

Mikor ott lesztek es beszelgettek majd erezni fogod hogyan kell hozzaalnod.

Csak hagydd h természetesen tortenjenek a dolgok es ne akarj nagyon siettetni a dolgokat..:(

Enis lehet itt k*rtam el

2017. jún. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!