Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy ábrándulhatnék ki belőle?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ábrándulhatnék ki belőle?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályomban (Már rosszul kezdődik ugye?) és totál beleestem. Minden este rajta kattog az agyam, de valahányszor véletlenül (fizikailag) közel kerülünk, elfordítja a fejét, és arrébb húzódik. Ő egy nagyon jókedvű, mosolygós srác. De rólam, sokszor mintha tudomást sem venne. Egyik órán nem volt máshol hely, csak mellette, és az egyik vulgáris, gusztustalankodó gyerek mellett. Megkérdeztem a Szépfiút, szabad-e a hely, de mintha meg sem hallott volna, a cucca kipakolásával kezdett foglalkozni. Egész órán azt a félméteres távolságot tartotta, (ezzel olyan hatást keltve, mintha még a közelembe sem akarna lenni) én meg nem győztem magam összébb húzni. Égett a képemen a bőr. Én meg hiába szólok magamra hogy "Ne álmodozz már róla te buta tyúk" ennek ellenére folyton rajta kattog az agyam. Hogy szabadulhatnék meg ettől?
2017. okt. 20. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez a srac egy bunko p*cs.

Ne foglalkozz vele.

Gondolj arra h milyen lenne ha egyutt lennetek. Letagadna vagy mi?

Hagyd ot van meg sok hal a tengerben

*mondja ezt egy 16/single girl*

2017. okt. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!