Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy ábrándulhatnék ki belőle?

Hogy ábrándulhatnék ki belőle?

Figyelt kérdés

Amint meghallottam Adam Lambert If I had you számát azonnal beleeset Adam-ba...És azon kaptam magam, hogy őt nézegetem,és helyesnek tartom!

De én mindig hülyeségnak tartottam, hogy egy tini szerelmes lesz egy sztárba, meg minden áron meg akarja szereni az MSN címét! NEM AKAROK ILYEN LENNI!!! :(


Segítsetek, hogy ábrándulhatnák ki belőle! :(


2010. aug. 16. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Adam a fiúkat szereti, gondolj bele, amint az aktuális hapsijával ügyködik az ágyban, én ettől a képtől behányok...
2010. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ja...Ezzel szoktam "vígasztalni" magam...
2010. aug. 16. 15:10
 3/9 anonim ***** válasza:
basszus...azon a "pasin" több smink van mint rajtam...pedig én sem vagyok kutya...
2010. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nézegesd az ilyen képeit:

[link]

[link]


szerintem nagyon undorítóan csókol... ha egy pasi így próbálna lekapni, hánynék az tuti.

17/L

2010. aug. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 wheeler válasza:
20%

[link]


Ezt a köcsögöt tartod jó pasinak?


Elég kezdetleges az ízlésed.

Gyűlölöm a bu-zikat, engem a hideg ráz tőlük/tőle. Hogy a jó fenébe vonzódhatsz egy fartúróhoz?? Ébredj fel kislány, ez ultragáz :S

2010. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Először is.Van különbség a szerelem meg a rajongás között. Attól még nincs semmi bajod,ha helyesnek tartod. Nem tudom miért akarod hogy segítsenek rajtad.XD Már az is azt bizonyítja hogy normális vagy,hogy felmerült benned hogy nem vagy normális.:D Vannak 12 éves kis libák,akik msn címet akarnak meg ilyenek. Na az már hülyeség,de ők meg majd kinövik.

Amúgy teljesen meg tudlak érteni,hogy tetszik,mert Adam tehetséges és hihetetlenül szexi. Most ez a kérdés csak arra volt jó hogy jöjjön a sok homofób szidni.:D

Megint azzal jönnek hogy meleg. Na és? Az most változtat azon hogy hogy énekel? Fantasztikus előadó,senki nem énekel úgy élőben ahogy ő. A turnéja nagyon látványos,egyszerűen zseni a srác.

ÉS mellesleg nagyon jól néz ki,de persze ízlések és pofonok.A meleg pasik szexik.:)

Szóval szerintem nincs semmi rossz abban,ha egészséges határokon belül rajongsz érte vagy bárki másért. És ne hagyd hogy befolyásoljon az a tény hogy meleg.Ez a 21.század.Ebbe semmi rossz nincs.:)

További szép napot!

18/L

2010. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

előző megnyugtattál! Amúgy a gond, hogy énis 12 vok...XD És nem kell az MSN címe se semmi...Nem akarok közönséges lenni.


Előző előtti: [link]

2010. aug. 16. 17:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi bajod van XD Én mostanában ahogyan te mondtad beleestem egy igen fiatal de helyes színészbe (aki nem meleg) de már Adammel is voltam úgy bár inkább az énekesi tehetségét csodálom- Hogy ábrándulhatnál ki belőle? Szeress meg egy másik énekest/színészt. Evvel szerintem 18 éves kor alatt semmi baj sincs!
2010. aug. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

08-16 16:46-os vagyok!:D

Bocsi,nem úgy értettem hogy minden 12 éves ilyen.:D Csak hogy vannak ilyenek.De te nem vagy,úgyhogy tényleg semmi baj nincs azzal ha rajongsz érte. :D

Utolsónak: szerintem lehet egyszerre több sztárért is rajongani.:D Nem kell keresnie Adam helyett másikat.XD És szerintem 18 felett is lehetséges.

2010. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!