Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez az érzés? Nagyon összeva...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Nagyon összevagyunk zavarodva, de mégis miért?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónappal ezelőtt szakítottunk a barátnőmmel, rengeteg dolog befolyásolta ezt az egészet... Azóta annyi víz lefolyt a Dunán... Rengetegszer összeveszünk, de a végén mindig kibékülünk, megbocsájtunk egymásnak... Tisztáztuk, hogy érzünk valanit egymás iránt... Most furcsa ez az érzés, s ez miatt vagyunk mindketten összezavarodva... Furcsa, mert nem olyan, mint egy sima szerelem... Én annál sokkal erősebbnek, igazi szeretetnek, s,kötődésnek érzem, hisz barátnőm nagyon sok hülyeségemer is képes megbocsájtani és rengeteg kockázat melllett is beszél velem... Nagyon szeretem, soha nem akarom elveszíteni... Mindent megtennék érte, és tényleg azért küzdök, hogy megváltozzak érte. Kiegészítésképp mindketten játszuk, hogy nem vagyunk féltékenyek, hol ott hihetetlenül azok vagyunk... Egyikünk se bírná mással látni a másikat... Mit gondoltok? Érdemlünk egy második esélyt? Féléve vagyunk kb egyutt, es hat... Mi mar tenyleg annyi dolgon atmentunk es kitartunk egymas mellett... Mint sokak evek alatt sem... Elég lehet ez a szeretet, kötődés? Ami tényleg lehető legereősebb, hisz barátnőm ma is úgy fogalmazott, hogy olyan neki, mintha a másik fele lennék, s én is így érzek!

#szeretet #féltékenység #hiány #kötődés #ragaszkodás #nem bírjuk egymás nélkül bárhogy is próbáljuk...
2017. okt. 21. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
ha úgy érzitek mindketten hogy összetartoztok akkor ÖSSZETARTOZTOK!!!!!
2017. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!