Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Friss szakítás után ez az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss szakítás után ez az állapot mégis meddig tartott nálatok?

Figyelt kérdés
Igazából semmi kedvem ismerkedni lányokkal, de muszáj, hamár a volt barátnőmnek is új pasija lett és lényegében miatta hagyott el engem... A gond az, hogy nem tudok egy lányba se szeretni, de még csak nem is tudom kedvelni se igazán őket úgy, mint férfi a nőt, ha értitek mire célzok. Legjobb esetben is egy jó lány barátnak tartom őket, de szeretni, szerelembe esni nem tudok, mert még mindig exem hiányolom, igazából csak vele tudnám elképzelni az életem, nem tudok senkit, aki pótolhatná őt. Mégis meddig fog ez tartani? Pedig már haragszom is rá nagyon, de egyben kötődök is még.

2017. jún. 22. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezt élem át. Nekem eddig fordítva ment. Akikkel próbáltam barátkozni csak, bár nem tartottak sokáig, és ők dobtak engem, mint barátot, addig sem jutott eszembe az a bizonyos. Egyébként sem kell folyamatosan kapcsolatban lenni, néha kell idő magadra is.
2017. jún. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kis idő után sokkal jobb lesz. Nekem is volt ilyen egy idő után bele törődtem és sikerült más kapcsolatba mennem .
2017. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 AdventurerTomcs ***** válasza:
A legutóbbi kapcsolatomnak már 5 hónapja vége.De még mindig hiányzik néha néha bár már egészen jól kezelem a dolgot és lassan tovább lépek.De mindenkinél más az az idő mennyiség ami szükséges.
2017. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Remélem nem az én exem vagy és hülyítettél a gyökér volt nőd miatt... :)
2017. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!