Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám esetleg fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám esetleg fel szedni az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és az egyik lány osztálytársam nagyon tetszik.. Igazabol szinte minden percben ra gondolok... Próbálok vele beszélgetni mindennap.. De ugy tudom,hogy neki mas fiú tetszik viszont annak a fiúnak ő vagy is a (lány) nem tetszik.. Valami tippet esetleg nem tudnátok adni?

2017. okt. 22. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


Leginkább sehogysem.


Ne kezdj ki az osztálytársaddal mert ha csúnya vége lesz, akkor ballagásig el kell viselned a közvetlen jelenlétét.


Nekem iskolás éveim egy részét megmérgezte valami hasonló sajnos, amit neked nem kívánok!


Na Isten áldjon!


21f

2017. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Legyel vele kedves, beszelgess vele sokat.

Igazabol az a lenyeg,hogy ne legyel vele bunko paraszt,az olyan fiukat nem szeretjuk!:) 15/L

2017. okt. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy próbálsz vele beszélgetni? :)
2017. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!