Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kozeledjek az osztalyta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kozeledjek az osztalytarsaamhoz?

Figyelt kérdés
Golyak vagyunk mindketten en vagyok a lany. Nagyon tetszik egy fiu viszont azok alapjan amiket mindenki elott elmondott es amit latok a szemelyisegebol elegge kulonbozunk. Elottem ul szoval szoktunk dumalni meg (mivel egesz oran ot nezem) eszrevettem hogy gyakran hatra pillantgat. De megis csak neha szoktunk dumalni onszantabol szinte sosem jon oda hozzam. Hogyan keljek kozelebb hozza? (A legyszi add meg a lecket trukk offos mivel kulom szakon vagyunk)

2017. okt. 22. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem van nála esélyed, keress valami közös témát, amiről esetleg tudnátok beszélgetni. vagy ha találsz valamit, amit ő is szeret meg te is, akkor kezdd el mondani direkt hangosan valakinek hogy mennyire szereted a ...-t, hátha reagál valamit :D sok szerencsét
2017. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!